Awake Mod

Miejsce na ciekawe, śmieszne lub dziwne filmy, screenshoty oraz dźwięki z Diablo.

Awake Mod

Postprzez Noktis » 15 sie 2010, o 23:50

Ja chciałbym zaprezentować krótkie promo z mojej modyfikacji Diablo: The Awakening



Ten mod to nie ME ale myślę, że godny prezentacji.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Awake Mod

Postprzez Kalais » 16 sie 2010, o 09:05

Trailer bardzo fajny, i zachęcający do grania. W moda grałem tylko 1 dzień kiedyś, więc nie będę za dużo mówił o nim. Wygląda na porządną robotę, widziałem sporo zmian, ale jakoś mnie odpychały te wszystkie kolorki potworów, tragiczne moby z hellfire i klimat diablo 2 (muzyka, grafika). Jak się kiedyś znajdzie chwilka to jeszcze wrócę do niego i dokonam głębszej analizy :D
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Awake Mod

Postprzez UglukHa » 16 sie 2010, o 09:23

Trailer super!
Na moda nie mialem cierpliwosci, padlem na pierwszym poziomie z 20 razy i uninstall... :(
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Awake Mod

Postprzez Noktis » 16 sie 2010, o 10:29

Dodam że wersja v7 która będzie wydana w tym roku, zostanie całkowicie odmieniona. Potworki z hellfire prawdopodobnie znikna a na ich miejsce pojawi się coś innego (Tajemnica ;p) Co do grafiki z d2 to ja nie wiem co tam takiego Kalais widziałeś :P Penie chodziło ci o NPC (jest tam tylko 2 z d2) Ale tak jak wspomniałem, będzie przebudowa moda pod względem wizualnym.

UglukHa@ 20 razy padłeś na 1 poziomie? Niektórzy przechodzą pierwsze 4 poziomy podziemi bez zgonu. :P
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Awake Mod

Postprzez Nilavo » 17 sie 2010, o 10:25

Awake jest wypasiony, w ogóle powinno sie na tego moda przezucić. Nie było by tego cziterstwa a jak by juz było to Noktis by dał w łeb i bana na Awake ;p
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: Awake Mod

Postprzez Puenta » 14 sie 2015, o 03:08

A znacie takiego moda the Hell Mod?
Puenta
Burning Dead
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 01:05


Powrót do Zbiory Horadrimów - Multimedia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron