LVL 16 moim mało ciekawym Warriorem

Miejsce na ciekawe, śmieszne lub dziwne filmy, screenshoty oraz dźwięki z Diablo.

LVL 16 moim mało ciekawym Warriorem

Postprzez mR_PaXtoN » 30 sie 2010, o 12:36

Panowie ! Faktycznie Frpas łyknął mi Hellfire :). Poniżej przedstawiam narazie trzy części LVL 16 moim mało ciekawym Warriorem (bywali lepsi). Grunt że mogę nagrać filmiki. Czwarta część wieczorem, ze względu, że nie zdążyłem wrzucić przed wyjściem do pracy ;). Oceńcie. Powiedzcie jak Wam się podoba :).





Dodam jeszcze, że powyższe filmiki nagrałem z myślą o dodaniu ich do Działu Questy. Gdzie pod opisem można zamieścić taki Walktrough. Kalais ? Co ty na to ?
Ostatnio edytowano 1 wrz 2010, o 12:25 przez Kalais, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzieliłem nowy temat z tego, bo się spory offtopic zrobił w oryginalnym topicu. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Diablo] Nagrywanie Filmów Z Gry

Postprzez Przeor-ME » 31 sie 2010, o 13:01

Spoko, ale watpie zeby sie komus chcialo ogladac 30 minut jak sie blakasz po 16 levelu ;P
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: [Diablo] Nagrywanie Filmów Z Gry

Postprzez UglukHa » 31 sie 2010, o 13:19

Watpie, zeby Kal to dodal, bo rzeczy z zewnatrz zamulaja strone, a on ma bzika na tym punkcie. Nawet napisal wlasny cms, zeby nie bylo niepotrzebnego kodu o.O
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: [Diablo] Nagrywanie Filmów Z Gry

Postprzez Noktis » 31 sie 2010, o 13:30

Nawet napisal wlasny cms, zeby nie bylo niepotrzebnego kodu o.O
I bardzo dobrze bo te CMSy dostępne w sieci mają w cholerę niepotrzebnych rzeczy. A tak to zrobił sobie swój CMS ima tylko to co mu pasuje a jak będzie chciał więcej to se dopisze :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [Diablo] Nagrywanie Filmów Z Gry

Postprzez mR_PaXtoN » 31 sie 2010, o 14:10

Przeor-ME napisał(a):Spoko, ale watpie zeby sie komus chcialo ogladac 30 minut jak sie blakasz po 16 levelu ;P


Osobiście sam bym musiał mieć dużo cierpliwości :P . Ale wrzuciłem, jest. Na każdy filmik warto chociaż rzucić okiem :P
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Zbiory Horadrimów - Multimedia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron