Klasy w TL2

Dział forum przynależący do serwisu http://torchlight2.kalais.net/ traktujący o nadchodzącej wielkimi krokami grze Torchlight 2.

Klasy w TL2

Postprzez UglukHa » 30 kwi 2011, o 08:47

Nie duzo wiadomo o klasach z nowego torchlighta, ujawniono dotychcasz 2 z 4, i zbyt duzo o nich nie powiedziano, jedyne co to w wywiadzie przetlumaczonym przez Kalaisa mozemy przeczytac:

Wydaje mi się, że teraz nazywają go Outlander. Kto ma jakiś dobry sposób do opisania tej postaci, taki żeby nikt mnie nie zabił? To coś w rodzaju Fremenów z Diuny, ktoś kto trzyma się peryferii i posiada umiejętności survivalowe, doświadczenie z bronią o dalekim zasięgu i słabą magię. Druga klasa to Railman, który jest jak taki technik, wojownik, który próbuje przedzierać się przez bezludne obszary oraz jest odpowiedzialny za konstruowanie środków do dostania się tam, oraz zaawansowanych fortyfikacji, oraz musi umieć sam się bronić. Będzie on w tym steam-punkowym mechanicznym klimacie znanym z Torchlight.


Czyli Outlander i Railman, jakie moga byc inne klasy? Widac ze tworcy nie ida na latwizne i tworza dosc hybrydowe klasy.

Mysle ze na pewno pojawi sie jakis odpowiednik maga, i moze jakis sumoner?
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Klasy w TL2

Postprzez Kalais » 4 maja 2011, o 00:21

Twój temat mnie zmotywował do zrobienia działu o klasach :)

http://torchlight2.kalais.net/klasy.html

A co do Twojego pytania, moim zdaniem na pewno będzie jakiś mag, korzystający z Ember pewnie. Sumonner myślę, że jest dość prawdopodobny, chyba że mag będzie mógł przyzywać różne stwory...

Przydałaby się jedna jakaś super mroczna postać, zła, przesiąknięta zepsuciem ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Klasy w TL2

Postprzez Przeor-ME » 4 maja 2011, o 08:45

tak jak mowicie, mag musi byc, wiadomo

a 4ta klasatomim zdaniem bedzie jakes polaczenie druida (d2) z witch doctor (d3), cos zupelnie zwariownego i pokreconego pasujacego do swiata tl2
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44


Powrót do Torchlight II - Jaskinia Kalais'a



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron