DD OpenCup I: Przemysły

Forum dla zaprzyjaźnionej strony DiabloDay - http://diabloday.pl/ - która jest legendarnym serwisem opisującym wydarzenia z Battle.netu Diablo 1.

DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Rlyeh » 8 wrz 2010, o 18:46

Zakończony został turniej DiabloDay Open Cup I. Ten temat przeznaczony jest na opinie nt. turnieju oraz jego organizacji - co się podobało, co nie. Zarówno jeśli chodzi o zasady, jak i ogarnięcie całości.
Jeden wyjątek - terminowość (turniej miał zostać zakończony blisko miesiąc temu) proszę zostawić bez komentarza, chyba że się chce pojechać kolegom.
Każdy może się wypowiedzieć. Jednak najistotniejsze będą głosy tych, którzy brali udział w zabawie.
Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, o 19:06 przez Rlyeh, łącznie edytowano 1 raz
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: DD Open Cup I: Przemysły

Postprzez Kalais » 8 wrz 2010, o 18:52

Ja tylko dodam dla tych, którzy nie wiedzą zupełnie o co chodzi, że był to turniej PvP w Diablo 1 organizowany przez diabloday.pl. Został rozegrany szereg dueli pomiędzy graczami wg. wcześniej ustalonych zasad.

Tutaj filmik z finałowej walki:


Zwycięzcą został Etesis(BD), gratuluję!
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: DD Open Cup I: Przemysły

Postprzez Wuder » 8 wrz 2010, o 19:03

O ile pamiętam kiedyś ktoś zrobił małego moda który lekko modyfikował pierwszy poziom katedry dodając dość sporą arenę na planie koła specjalnie do rozgrywania dueli. Nie pamiętam już Kto, miałem dość sporą przerwę z d1.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Etesis-BD » 9 wrz 2010, o 11:39

Moim zdaniem w wiekszości aspektów wszystko było ok, moze poza tym, ze troche sam namieszałem, nie mogąc zobaczyć się z ludzmi z FW.

Czy coś bym zmienił? Moze mimo wszystko przydałyby sie jakies zakazy sprzetowe? Tylko, czy jesli by sie je wprowadziło to byłoby uczciwie? A moze teraz było nieuczciwie? Wiadomo, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Z mojej perspektywy było uczciwie, tylko ludzie nie do konca zdawali sobie sprawe z możliwości jakie ten regulamin im dawał... regulamin w którym skosowanie przez 100% czasu trwania gry było nawet mile widziane ;)
Etesis-BD
Skeleton
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 11:33

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Kalais » 9 wrz 2010, o 20:50

A ja od strony strony ;) bym zmienił parę rzeczy. Po co właściwie oddzielna domena na wyniki? Ja bym to połączył o tak:
Obrazek
dodałem tam też link do filmików na youtube, żeby od razu stamtąd można je było obejrzeć, jakaś dodatkowa podstrona z linkami, jak jeden z tematów do głosowania tutaj na forum.

Drabinka turnieju jest super, ciut bym tylko ją pomniejszył (no i jakoś wkomponował w DD, może bardziej pionowy układ, a jak się nie da to nowe okno, czarne tło, szare kreski, niech wygląda jak DD :)

I dodać też można przy każdym duelu ikonkę z youtube prowadzącą wprost do filmiku.

To takie moje trzy grosze, sorka że tyle sugestii, zboczenie zawodowe ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Rlyeh » 9 wrz 2010, o 23:35

Jest osobno a nie razem z tego powodu, że DiabloCup.pl i DiabloDay.pl to dwa osobne i niezależne od siebie projekty. Integracja jednego z drugim jest rozkminiana w pewnej formie, ale nie na takich zasadach.
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez RS-Prizon-ZD- » 12 wrz 2010, o 03:21

Czesc.
Co mi sie nie podobalo, to to, ze nie bylo zbytnio ograniczen sprzetowych i kazdy mogl grac tym czym by chciał. Oraz nie podobał mi sie staff aaofb :) Pozdrawiam
RS-Prizon-ZD-
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 wrz 2010, o 19:51

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Model » 12 wrz 2010, o 16:22

a czemu kazdy ma nie grac tym czym chce, tylko tym czym mu ktos kaze? 8-)
ale aaofnova juz byla spx? :twisted:
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: DD OpenCup I: Przemysły

Postprzez Rlyeh » 12 wrz 2010, o 17:30

Prizon, podawaj numery na najbliższe losowanie Expressa ;p
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35


Powrót do DiabloDay - Kronika Polskiego BN-Retail



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron