DD OpenCup I: MxM

Forum dla zaprzyjaźnionej strony DiabloDay - http://diabloday.pl/ - która jest legendarnym serwisem opisującym wydarzenia z Battle.netu Diablo 1.

Najciekawsze mag vs mag:

1
4
80%
2
1
20%
3
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5

DD OpenCup I: MxM

Postprzez Rlyeh » 8 wrz 2010, o 19:16

Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: DD OpenCup I: MxM

Postprzez Kalais » 8 wrz 2010, o 21:33

Poszedł głos na pierwszy, bardzo ciekawy pojedynek.

W drugim niezła była ostatnia runda ^^

P.S. Ja tam specem od dueli nie jestem, ale jak już dochodzi do walki na dreamy, to nie lepiej zmienić szybciutko zbroje na coś w stylu awesome plate of stars albo nawet lion? Hełm Royal Circlet albo Gotter ;D Ewentualnie jeszcze zodiaci, tak 200-250? AC i trochę więcej HP byście mieli ^^
Pewnie wszyscy macie itemy dla Tank Maga.

P.S.2 Szkoda, że w Diablo prawym nie można zmieniać sprzętu. Jeśli chodzi o PK, czy to duele (czy 8vs8 czy nawet 500vs500 :) ) to najlepsza gra do tego to dla mnie Knight Online. Tam właśnie prawym jak się kliknęło w inventory na item to od razu wskakiwał tam gdzie trzeba. Było to kluczowe podczas dueli, gość np zmienia broń podczas pojedynku, to Ty szybko zmieniasz armor, żeby lepiej absorbować dany rodzaj ataku itp. Albo na magów taktyka, że póki jesteś daleko lecisz z tarczą co ma resisty na wszystko, a jak już jesteś blisko wyjmujesz młot bojowy i ścinasz typa na 2-3 strzały ;)
Dobra, nie robię offtopa... :P
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram


Powrót do DiabloDay - Kronika Polskiego BN-Retail



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron