[Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Forum dla zaprzyjaźnionej strony DiabloDay - http://diabloday.pl/ - która jest legendarnym serwisem opisującym wydarzenia z Battle.netu Diablo 1.

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Przeor-ME » 2 paź 2010, o 07:43

lece po chipsy do kuchni i kontynuuje czytanie tego watku
wartka akcja niczym w telenoweli brazylijskiej
a piwa w lodowce brak poszukuje chetnego co skoczy do sklepu
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Nilavo » 4 paź 2010, o 09:40

M0del@ Ty to faktycznie jesteś głupi o.0 Przeczytałem coś tam naskrobał i po kilku linijkach stwierdzam, że nie masz podstaw tak o mnie pisać, brak Ci podstawowych argumentów którymi mógł byś rzucić w tekście. Tak szczerze to ja mam wyjebane co Ty tam sobie bredzisz i piszesz na mój temat. Coś tam pisałeś, że z jakimś przeciętnym klanem ktoś grał za mnie?! o.0 No lepszej pierdoły dawno nie czytałem, pamiętam tylko jedną sytuacje i to nie była wojna tylko turniej z DR, w którym to bless grał, no ale widzę że dla Ciebie DR to przeciętniaki wiec spoko. Heh a to dobre, jakoś mam z kim grać jest wyśmienicie, durnie pokroju Rlyeh, Model i paru głąbów z Kroniki wcale do niczego mi nie są potrzebni, więc ogarnij się trochę i zamiast pisać jakieś głupie posty idź podupc se troszeczkę bo idzie zauważyć że aż w Tobie się gotuje...
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Poprzednia strona

Powrót do DiabloDay - Kronika Polskiego BN-Retail



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron