Formuły - broń obrażenia

Dział forum przynależący do serwisu http://sf.kalais.net/ traktujący o grze przeglądarkowej mmorpg Shakes & Fidget.

Formuły - broń obrażenia

Postprzez ice » 3 mar 2011, o 18:14

Chciałem sobie porównać dwa łuki. Wszystko fajnie, wybrało mi pewny łuk.

Lecz w łuk który mi odrzuciło losowanie, ma w rzeczywistości dodatkowo oprócz zręczności, wytrzymałość.
jak to wtedy wychodzi w losowanie?

Szkoda mi sprzedać ten łuk, który losowanie mi odrzuciło.

Mam pytanie, robiąc do tego specjalny kalkulator, mija się z celem?
ice
Burning Dead
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sty 2011, o 20:06

Re: Formuły - broń obrażenia

Postprzez Kalais » 6 mar 2011, o 17:43

To tylko służy do porównywania obrażeń. To czy chcesz mieć więcej życia, czy obrażeń, to już kwestia indywidualna, i nie ma tu jednoznacznej, obiektywnej odpowiedzi. Trzeba decydować samemu, bo kalkulator tego obiektywnie nie wyliczy.

Proponuje trzymać oba łuki, i na arenie bić tym z więcej obrażeń, a w lochach tym z więcej życia.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Formuły - broń obrażenia

Postprzez Glacker » 26 kwi 2011, o 08:35

Kalais mylisz się bo najlepsze łuki są na zręczność więcej hp zawsze przeciwnikowi zadasz
Glacker
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 lut 2011, o 16:43

Re: Formuły - broń obrażenia

Postprzez Kalais » 27 kwi 2011, o 15:45

Wg mnie lepiej mieć dużo hp w lochach, trzymam dużo unikatów, które zakładam tylko na lochy i dobrze na tym wychodzę, a na arenie lepiej mi idzie jak mam dużo głównego atrybutu, czyli inta w moim przypadku, bo gram magiem.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Formuły - broń obrażenia

Postprzez adamo » 3 maja 2011, o 09:01

ja bym postawił w lochach na HP a w pojedynkach na obrażenie(Ja jestem mag 39lvl i biore od 11000-12300 gdzies tak i mam około 42000 i dobrze na tym wychodze bo w lochach daje rade z wyzszymi lvlami)
adamo
Burning Dead
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 08:55


Powrót do Shakes & Fidget - Receptury



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron