Różnice między wersjami PL i USA Shakes & Fidget

Dział forum przynależący do serwisu http://sf.kalais.net/ traktujący o grze przeglądarkowej mmorpg Shakes & Fidget.

Różnice między wersjami PL i USA Shakes & Fidget

Postprzez Kalais » 2 paź 2010, o 11:57

Zarejestrowałem się w wersji amerykańskiej Shakes & Fidget, żeby sprawdzić jakie są różnice.

Pierwsze co się rzuca w oczy to inna czcionka, bardziej czytelna imho.

Druga rzecz - można pominąć czas oczekiwania na skończenie misji używając jednego grzybka :O
Obrazek

A tutaj gracz który był akurat pierwszy w rankingu :O Później sporo wojów w top 10. Widać też inną czcionkę na tym screenie.
Obrazek

Więcej różnic nie wychwyciłem. Jak coś znajdę nowego to dopiszę tutaj.

P.S. Jak ktoś chętny do grania tam, to rejestrujcie się z mojego linka ;)
http://s1.sfgame.us/index.php?rec=197645

Dodane:
Znalazłem jeszcze dwie różnice. Pierwsza jest taka, że nie ma tam błędu z wyświetlaniem i zasłanianiem przez napisy punktów expa i niektórych cech, jak +do wszystkich atrybutów. Druga rzecz, to taka mała, a pomocna opcja. Zadania/warta pokazują, oprócz pozostałego czasu, datę i godzinę kiedy się kończą.
Obrazek
Ostatnio edytowano 3 paź 2010, o 21:56 przez Kalais, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dodanie więcej różnic
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Różnice między wersjami PL i USA Shakes & Fidget

Postprzez Kalais » 20 sty 2011, o 17:35

Teraz można zobaczyć różnice na własną rękę, bez rejestracji w innych krajach. W opcjach można wybrać język.

Po wyborze angielskiej wersji, np będziecie dostawać w mailach dokładniejsze informacje jak ktoś Was zaatakuje, ile zabrał złota, ile czci itp.

Na wojnach będzie się wyświetlać kto zabił najwięcej osób.

Warto też sprawdzić arabski ;) Zakładka Gildia wygląda dziko! :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram


Powrót do Shakes & Fidget - Receptury



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron