Rusza Serwer 7 PL

Dział forum przynależący do serwisu http://sf.kalais.net/ traktujący o grze przeglądarkowej mmorpg Shakes & Fidget.

Rusza Serwer 7 PL

Postprzez Kalais » 29 paź 2010, o 08:06

Jak podał admin na oficjalnym forum, dziś startuje serwer 7. Jak ktoś chce wydawać kupę kasy na grzyby i być top playa to jest to świetna okazja. Start jest przewidywany koło południa.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Rusza Serwer 7 PL

Postprzez Kalais » 29 paź 2010, o 16:34

Hah, i ruszył serwer z godzinę lub dwie temu.

Mimo, że się spóźniłem sporo i już top 1 miał 4ty poziom, udało mi się wbić wysoko w rankingu :D W chwili gdy tam byłem było już jakieś 400 graczy :D I w każdej minucie przybywa.

To był mój pierwszy i ostatni dzień na tym serwie :P Miałem swoje 5 minut chwały, na więcej szkoda kasy. Musiałbym wywalać jakieś 100-150 złotych na miesiąc żeby utrzymać tą pozycję, więc podziękuję :D

Obrazek

Jeszcze w ramach liczenia (miesiąc grania):
10 piw x 30 dni = 300 grzybków
2x smok - 50 grzybków
4x EN = 60 grzybków
czyli minimum 410 grzybków na siebie, do tego dochodzą donacje dla Gildii, czasem sprzęt kupić za grzyby, albo przyspieszyć lochy, minimum 500 grzybów na miesiąc aby utrzymać się w top. Czyli 100 PLN spokojnie.

Więc jeśli grasz już na jakimś serwerze i nie chcesz tyle wydawać, to lepiej graj dalej na swoim, bo na s7 bez wkładania tej stówki w top długo nie pobędziesz. Taka rada wuja Kalaisa ;) Ja wracam na S6 :)

Edit:
Nadal drugie miejsce haha :D
Obrazek


Edit2:
hahahahahaha, dobiłem na pierwsze miejsce, tym samym żegnam serwer 7 i wracam na 6tke :)

Obrazek


Edit 3:
Lol nadal jestem w top, mimo ze już brak awanturniczości, zaliczyłem nawet lochy, ale kasa+exp :P
A co się dzieje w mailu? hehe 17 zaproszeń do Gildii

Obrazek

Edit 4, heh
Obrazek
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Rusza Serwer 7 PL

Postprzez Glacker » 26 kwi 2011, o 08:42

xD już 10
Glacker
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 lut 2011, o 16:43

Re: Rusza Serwer 7 PL

Postprzez Kalais » 27 kwi 2011, o 15:42

Nie ma sensu podbijać starych wątków...
zamykam.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram


Powrót do Shakes & Fidget - Receptury



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron