Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez mR_PaXtoN » 26 sie 2010, o 10:09

Znowu powrócę do tematu przez blizzard już chyba dawno zamkniętego. Soundtrack ma się naprawdę póki co nijak do szaty graficznej nowego diabełka. Uważnie obserwowałem jak rozwijała się szata graficzna podczas produkcji starcrafta II. Niestety . . . Po world of warcraft blizzard idzie najwyraźniej w tym kierunku.

I teraz pytanie. Czy Diablo III graficznie zostało przygotowane tylko dla tego, aby zaspokoić oczekiwania graczy z Korei ? Spójrzcie że większość uwag do szaty graficznej mają jednak gracze europejscy.

Wszystko przed nami. Mam cichą nadzieję na zamknięte beta testy gry w niedalekiej przyszłości. Zaskoczeniem dla mnie by było, gdyby gra w dalszych etapach nabierała coraz bardziej pięknych , mrocznych pasującej do serii kolorów.

Osobiście uważam że to właśnie Diablo III dla Blizzarda jest najważniejszym projektem. Zauważcie, że pracuje przy nim dwa razy więcej ludzi, niż przy starcrafcie II.

Jak to będzie się rozwijało ? Czas pokaże . .
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez johny » 26 sie 2010, o 16:28

Juz dawno zatarly sie granice miedzy wowe, sc2, war3 i d3...
Diablo 3 bedzie bardziej kontynuacja 2, anizeli legendarnej jedynki...
Co nie zmienia faktu, ze jestem zadowolony z szaty graficznej aktu 2, i starego tristram. W jednym z video, gdzie mag biega po cmentarzu w kierunku kosciola, obok kosciola. Jak na pierwszy akt, wyglada niezle. Jest tam mrok. ROwniez mam nadzieje, ze raczej milo sie zaskocze Diablo 3. A mrok i grafika mu sprzyjajaca, bedzie postepowac z aktu na akt.

D3 to nowa gra. Matt Uelmann juz nie pisze utworow... stary sklad zostal zastapiony specami od e-sportu. Tylul kultowy, bo Diablo, ale to juz calkiem innej kategorii produkcja. Innego klimatu
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez mR_PaXtoN » 26 sie 2010, o 16:35

I to mnie drażni . . . Firmy kombinują, zmieniają skład, zatrudniają nowych, a starych wyrzucają tylko dla jakiegoś eksperymentu. Byli pracownicy Northa stworzyli Torchlight. Pokazali, że byli w stanie stworzyć przez rok gierę, która chociaż na chwile odciągnęła mnie od klasycznego Diablo. Pewnych ludzi po prostu powinno się zostawiać na tym miejscu gdzie byli od samego początku.
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 26 sie 2010, o 17:21

To pewne, że Diablo 3 nie będzie takie mroczne jak Diablo 1. I nie ma co się łudzić, że coś się zmieni. Jednak czekam z niecierpliwością na ten tytuł, gdyż naprawdę może być czymś niesamowitym i bardzo dopracowanym.

To prawda, że Matt Uelmen już nie pracuje przy muzyce do D3, gdyż jest związany teraz ze wspomnianym Torchlight i firmą Runic Games. Jednak muzyka jest naprawdę świetna w trailerach z D3. Obejrzyjcie którykolwiek filmik bez muzy, od razu traci 50% klimatu.

Mi również dwójka zupełnie nie przypadła do gustu, ale trójka ma spore szanse. Jasne, tak jak mówiłem wcześniej, na klimat z jedynki nie ma co liczyć, taki mrok jest zbyt mało komercyjny, a taki Blizzard pracując klika lat nad jednym tytułem nastawia się na ogromny zysk. SC2 sprzedał się w ciągu pierwszych 48 godzin w 1,5 miliona egzemplarzy -_-'

Wracając do Diablo, myślę że D3 będzie duuużo lepsze od nędznej dwójki.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez mR_PaXtoN » 26 sie 2010, o 18:06

Obejrzyjcie którykolwiek filmik bez muzy, od razu traci 50% klimatu.


No więc właśnie. O tym mówię. Dlatego tak ważnym aspektem w grze jest sama muzyka. Słuchając soundtracku do Diablo III, odczuwam niedosyt. Hmm To Tak Jak Porsche Z Automatyczną Skrzynią Biegów. Niby Jest Ta Prędkość, Ale Nie Ma Redukcji Itp. . To Nie Jest To Samo Co Manual. Cieszy Mnie To, Że Twórcy Na Siłę Nie Próbują Pod Presją Graczy Stworzyć Coś Podobnego Do Classic Diablo. Bo Wtedy Wyszła By Totalna Kicha. Mają Swój Rozum, Tworzą Grę Według Nowych, Ciekawych Pomysłów. Ale Czy Są One Na Tyle Skuteczne ? ?
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez johny » 26 sie 2010, o 22:21

D3 = to tylko tytul i calkiem nowa gra w swiecie sanktuarium. To jedyna gra, na ktora czekam. Nie ludze sie. Mrok jedynki to inne czasy, minimalistyczne utwory, przesterowana metalowa gitara, bebny, 1996 rok...
To tak, jak gdyby porownbywac stare zespoly do nowych, stary rap do nowego rnb... Trzeba isc z duchem czasu, na przekor przeszlosci, powolana zostanie twierdza starej gwardii. Jest szansa na klimat. Licze rowniez na potencjal pvp w d3, gdyz zabrali sie za to ludzie, od e-sportu, wiecej nie musze chyba pisac. Licze na strategie rode mz sc1-sc2 i skill na arenie, wymagajacy czegos wiecej poza itemami za 1000zl.

Licze na fajna ekipe w grze, na ciekawe znajomosci, ciekawie prowadzone postacie.Wojny klanowe... nie turnieje, ale wojny... gdzie wysyla sie listy z pogrozkami, gdzie wazne sa sojusze... Gra bedzie na pewno lepsza o d2... gdyz lekcje wyciagneli z 10 letniej kadencji dwojki. Z nostalgia wspominam d1, ale z niecierpliwoscia czekam n d3 i dodatki.
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez mR_PaXtoN » 26 sie 2010, o 22:27

Najgorsze jest to że . . Czym większy tytuł, tym więcej obaw ze strony fanów. Zawsze tak jest :). Ale zawsze "zazwyczaj" wychodzi to na plus :). W sumie . . to mało kiedy słyszałem , a jeśli w ogóle słyszałem o grze , w którą produkcję wrzucono kilkadziesiąt milionów dolców . . . żeby była niewypałem :). Zadowoli ona nas, innych. Ale serce me zostaje przy Classic Diablo. Jestem tego niemalże pewien :).
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez johny » 27 sie 2010, o 09:11

D1 na zawsze. Pierwszyraz ujrzalem d1 w 97 roku bodajze, w programie Escape na Polonii 1. O ile odbrze pamietam, to byl pierwszy program polski o grach? Tam zobacyzlem Diablo. Patrzyle mw ekran, nie wiedzialem co myslec. Byla to rewlucja dla umyslu, ktory nie ogarnial sprawy. Taka moc miala i ma jedynka.
Samo zejscie d okosciola bdzilo groze, strach, lekkie podeksytowanie, trzesace sie dlonie, muzyka...

Diablo 3 bedzie dobre, kazdy to wie. Mamy jednak rozne oczekiwania. Stara gwrdia pragnie mroku, new Blizz daje wszystkoiego po tochu. Gra bedze hitem, ale me serce rowniez pozostanie przy jedynce. Co do tego nei mam watpliwosci. Z nostalgia bede wspominal czasy spedzony na starym bn.
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez UglukHa » 29 sie 2010, o 10:43

Dokladnie, nie ma co porownywac Diablo 3 do poprzednich czesci, szczegolnie do Diablo 1.
To bedzie zupelnie nowa gra, oparta na tym samym swiecie, majaca taki sam tytul, ale bardzo sie rozniaca od swoich poprzednikow. Czasem sie zastanawiam, czy nie za bardzo sie bedzie roznic. Czy nie chca zmieniac idealnego pomyslu na sile, no ale zobaczymy. Blizz na pewno nie wypusci bubla, nigdy tego jeszcze nie zrobil :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Przeor-ME » 6 wrz 2010, o 10:58

mi sie wydaje ze nie bedzie az tak sie roznic. robia te rozne "urozmaicacze" ale ogolny game-play bedzie taki sam. idziesz i tluczesz potwory. jak chcesz to wnikasz w fabule, jak nie to bijesz wszystko jak leci w wymozdzajacym transie i tyle. po prostu kolejny h&s. tyle ze wiekszy, lepszy, spelniajacy dzisiejsze standardy. czy lepszy od poprzednikow? jak juz wiele razy wszyscy mowili, od d2 na pewno, od d1? na pewno nie :D ale to bedzie inna gra i nie ma co porownywac. diablo 1 ma wielki ladunek emocjalny!
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Noktis » 6 wrz 2010, o 13:25

Przecież to nie jest oficjalna muzyka z D3. To tylko tło muzyczne na stronie D3. Być może usłyszymy ten kawałek w d3 ale nie jestem tego pien. Z tego co zostało oficjalnie pokazane przez Blizzard Overture z WWI 2008
http://www.youtube.com/watch?v=qy31Kwd0gxI
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez UglukHa » 6 wrz 2010, o 16:55

To przeciez ten sam kawalek, ktory jest w filmikach z d3. :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Poprzednia strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron