Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 11 sie 2010, o 15:50

Witam,
nie wiem jak Wy, ale ja się nie mogę doczekać nowej części Diablo. Wszystkie filmy obejrzałem chyba z milion razy.

Grafika co prawda nie jest tak mroczna jak w D1, ale wygląda zdecydowanie lepiej niż w D2. Wiadomo, hit na miarę D1 to nie będzie, ale czasy się zmieniają, gry się zmieniają, może Diablo 3 będzie dobre ^_^

Jak ktoś nie widział (a są tacy? ;) ) to tu jest pierwszy oficjalny gameplay z D3, wypuszczony już daaawno temu.


Wizard Trailer


Cinematic Teaser


Ja będę grał magiem, jak zawsze, czary to to co misie lubią najbardziej ;)
A Wy? Kim będziecie grać? Macie jakieś oczekiwania co do gry?
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Przeor-ME » 11 sie 2010, o 16:32

ja pewnie barbem bede nasuwal

mysle, ze to bedzie niebo i ziemia jesli porownac z d2, ja widze same plusy:
- wszystko wyglada nieziemsko
- klasyczne postacie do wyboru - barb/woj, mag, summoner (witch doctor), monk, i brakuje jakiegos luka tylko
- duzy swiat, duzo questow
- kontynuacja super swiata, caly lore diablo wymiata
- sc2 jest swietny, wiec duza szansa ze d3 tez bedzie dobre :)
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez UglukHa » 12 sie 2010, o 17:37

Ja sie zabiore za maga albo witch doctora.
Na razie wd wyglada bardzo obiecujaca, moze troche razi swoim dzwinym wygladem, chociaz juz sie przyzwyczailem...
Maga za malo na razie pokazali, czekam na wiecej, nie wyglada zbyt widowiskowo, a klasa czarujaca powinna byc najbardziej widowiskowa z calej gry.

Monk mi sie nie podoba, jakos ta postac nie ma szczescia, w hellfire to pomylka, a ten w d3 jakis overpowered jest, poza tym jako tez mi nie pasuje...

Zastanawia mnie jedna rzecz, na tych wszystkich filmikach nie czuc w ogole zagrozenia, postacie sa prawie niesmiertelne, po prostu ida do przodu na nic nie zwazajac... mam nadzieje, ze to tylko dla pokazania swiata i mechaniki, i ze bedzie trudniej w ostatecznej wersji.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 17 sie 2010, o 14:35

UglukHa napisał(a):Ja sie zabiore za maga albo witch doctora.
Maga za malo na razie pokazali, czekam na wiecej, nie wyglada zbyt widowiskowo, a klasa czarujaca powinna byc najbardziej widowiskowa z calej gry.

Też mam takie odczucia. Ale to już stary trailer, na pewno dorobili kilkanaście czarów przez ten czas.

UglukHa napisał(a):Monk mi sie nie podoba, jakos ta postac nie ma szczescia, w hellfire to pomylka, a ten w d3 jakis overpowered jest, poza tym jako tez mi nie pasuje...

To chyba tak do trailerów go wzmocnili. Ale i tak też mi nie za bardzo podchodzi.

UglukHa napisał(a):Zastanawia mnie jedna rzecz, na tych wszystkich filmikach nie czuc w ogole zagrozenia, postacie sa prawie niesmiertelne, po prostu ida do przodu na nic nie zwazajac... mam nadzieje, ze to tylko dla pokazania swiata i mechaniki, i ze bedzie trudniej w ostatecznej wersji.

Tak, też o tym myślałem. Mam nadzieję, że to tak do trailerów specjalnie robią, bo kto by chciał oglądać padające postacie ;) Ale jestem przekonany, że jeśli chodzi o eksploracje, to będzie to bliższe D2, niż D1. Czyli biegnij do przodu, nigdy się nie cofaj, a taktyka lurowania mobów, czy ostrożnego chodzenia po kilka centymetrów nie będzie miała miejsce. Ale to tylko moje wrażenie, jak wyjdzie gra, to zobaczymy jak to wygląda naprawdę. Bo w tej chwili to wszystko tylko domysły ;(
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Przeor-ME » 17 sie 2010, o 14:36

to prawda, Monk jakis przegiety jest. ale podobno zrobili go tylko tak silnego zeby zaprezentowac postac, nie bedzie az tak silny w grze. tak slyszalem i taka mam nadzieje

edit:
lol Kal, napisales to co ja, gdy pisalem posta -_-'
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Noktis » 17 sie 2010, o 16:43

Szkoda że nie am Nekrosa ;/ W sumie czekam jeszcze na 5 klasę postaci ale pewnie to będzie jakiś archer.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 17 sie 2010, o 18:10

Przeor-ME napisał(a):to prawda, Monk jakis przegiety jest. ale podobno zrobili go tylko tak silnego zeby zaprezentowac postac, nie bedzie az tak silny w grze. tak slyszalem i taka mam nadzieje

edit:
lol Kal, napisales to co ja, gdy pisalem posta -_-'

uhuahuahua :twisted:

Noktis napisał(a):Szkoda że nie am Nekrosa ;/ W sumie czekam jeszcze na 5 klasę postaci ale pewnie to będzie jakiś archer.

Pewnie był za mroczny ;) Wrzucili zamiast niego Witch Doctora pełnego kolorów :D Jakby nie patrzeć, będzie dość podobny pod względem skilli, typ summoner.

Piąta klasa, taaa, coś pomiędzy amazonką z d2 i rogue d1 najpewniej.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Noktis » 17 sie 2010, o 20:50

Piąta klasa, taaa, coś pomiędzy amazonką z d2 i rogue d1 najpewniej.

Ja bym powiedział że coś pomiędzy Robin Hood'em a Wilhelmem Tell'em

5 Klasa postaci
(Jeśli ktoś lubi Monty Python'a)
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 17 sie 2010, o 21:49

hehehehe, month python rulez jak to mawiają bracia zza morza ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez UglukHa » 18 sie 2010, o 09:21

Kalais napisał(a):Tak, też o tym myślałem. Mam nadzieję, że to tak do trailerów specjalnie robią, bo kto by chciał oglądać padające postacie ;) Ale jestem przekonany, że jeśli chodzi o eksploracje, to będzie to bliższe D2, niż D1. Czyli biegnij do przodu, nigdy się nie cofaj, a taktyka lurowania mobów, czy ostrożnego chodzenia po kilka centymetrów nie będzie miała miejsce. Ale to tylko moje wrażenie, jak wyjdzie gra, to zobaczymy jak to wygląda naprawdę. Bo w tej chwili to wszystko tylko domysły ;(


Pewnie masz racje, chociaz duzo lepiej przentuaą sie te filmy pod wzgledem eksplorcji niż d2 i tak. Poza tym jest fajny klimat zachowany pomimo wielu kolorow ;p

A piata klasa - rogue jak nic, pewnie z jakas wymyslna nazwa :shock:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Noktis » 18 sie 2010, o 11:33

UglukHa napisał(a):Pewnie masz racje, chociaz duzo lepiej przentuaą sie te filmy pod wzgledem eksplorcji niż d2 i tak. Poza tym jest fajny klimat zachowany pomimo wielu kolorow ;p
Te filmy to chyba są robione na engine gry, no nie?
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez UglukHa » 18 sie 2010, o 21:18

Noktis napisał(a):
UglukHa napisał(a):Pewnie masz racje, chociaz duzo lepiej przentuaą sie te filmy pod wzgledem eksplorcji niż d2 i tak. Poza tym jest fajny klimat zachowany pomimo wielu kolorow ;p
Te filmy to chyba są robione na engine gry, no nie?


Chodzilo mi o filmy z gry, jak np ten:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez Kalais » 25 sie 2010, o 08:35

Ten filmik z magiem się lepiej prezentuje jak puścić muzykę z D3 w tle ;P
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez mR_PaXtoN » 25 sie 2010, o 20:02

At first chciałbym zaznaczyć, że do dnia dzisiejszego nawet Diablo II nie przekonało mnie do siebie, pomimo tego że diablo 2 przechodziłem noooo. . kilkadziesiąt razy ;).

Po pierwsze.
-> Klimatu tej gry po prostu się nie powtórzy. Sam prosty niby liniowy na dzisiejsze czasy schemat gry. Schodzimy niżej, niżej. . niżej. Robi się coraz ciemniej, coraz mroczniej. Jesteśmy kompletnie sami, nie ma żadnych pomocników. Miodzio. Za każdym razem po dzień dzisiejszy na samą myśl przechodzą mi ciarki po plecach.

-> Gra jest zgrabna, prosta bez niepotrzebnych ulepszeń. Przepraszam, może jestem zbyt prostym człowiekiem. Diablo II jest już dla mnie zbyt bardzo rozbudowany. Nie myślę już o samej trójce.

-> Poza tym wszystkim Blizzard nie powtórzy już jednego mistrzostwa . . . mianowicie MUZYKI !

Take a look :

http://www.youtube.com/watch?v=yxsaY4Fi0ts

Włóżcie słuchawki, dajcie na full. i ustawcie na moment 2:20. Czysta sztuka ! Arcydzieło.

Niewątpliwie zagram w diablo 3. Ba ! I to nie raz ;). Ale jestem niemalże pewien, że nigdy ale to przenigdy już nie odnajdę godnego następcy klasyka.

Amen!
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pierwszy temat o Diablo 3 - ogólne oczekiwania

Postprzez johny » 26 sie 2010, o 08:21

Caves...
KIedy bylem mlodszy i przebijalem sie przez kolejne poziomy, az do jaskin, to pierwsze wrazenie, jakie mialem, ze te odglosy w tle, to DIablo nawolujacy dziecko Leorica, ktore zostlo porwane, na ofiarowanie Diablo. Muzyka minimalistyczna, ale piekielnie mroczna. Zajebista pod kazdym wzgledem, klasyk.

Co do DIablo 3. Wszystko zalezy od nas. Gracze D1, moga zbudoac klimat, ktory niewatliwie, nigdy wiecej si nie powtorzy (Diablo 1). Od nas zalezy, czy powolani zostana do zycia straznicy twierdzy diablo 1 i beda kontynuowac klimacenie. Mzyka w D3 jest mroczniejsza, niz w D2. To juz wiele, bardzo wiele... NIe bedzie rewelacji, ale mysle, ze D3, spodoba sie gaczom d1. Bardziej od D2.

tutaj rewelacyjna nuta z d3 - New Tristram - jest mrok, jest to co lubie...
http://www.youtube.com/watch?v=H8zjH8s6VIU
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Następna strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron