Beta Diablo 3

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Beta Diablo 3

Postprzez Kalais » 10 maja 2011, o 21:54

Na wczorajszej konferencji Activision i Blizzard potwierdzono przypuszczenia większości, że Beta Diablo 3 planowana jest na 3ci kwartał 2011. Czyli start może być:
- lipiec
- sierpień
- wrzesień

Co daje jakąś możliwość na final wersje w zimę, może na święta, albo początek 2012.

Ale Blizz zaznacza, że data bety to są plany, które niekoniecznie muszą zostać spełnione...

Dla mnie było by super gdyby D3 wyszło w zimę. W lato nie lubię siedzieć przy kompie, za to w zimę lubię siedzieć w chacie ;) Świetny czas na relax po pracy :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Beta Diablo 3

Postprzez Gwalchjuni » 11 maja 2011, o 14:45

Taaa... Jakoś nie wierzę w premierę na święta 2011.

Na takich konferencjach podstawą jest aby nie niepokoić inwestorów, o ile się da (a przy okazji nie wkurzać fanów w tym przypadku).

Nawet jeśli optymistycznie założymy, że beta ruszy równo 1 lipca, to nadal data wydania w tym roku wygląda kiepsko -- beta to tylko akt I D3, resztę trzeba testować wewnętrznie, do tego dochodzi poprawianie bugów, a później sama organizacja wydania gry i wszystkie kwestie ekonomiczno-prawne z tym związane.

Z punktu widzenia finansowego rok 2011 dla Activision-Blizzard był dość ok. Na ich miejscu, poczekałbym już z D3 do następnego roku, żeby podbić swoją sprzedaż w roku, w którym możliwy jest dodatek do SC2 i może WoW-a + cokolwiek tam Acti szykuje -- nieźle by im akcje pewnie skoczyły.

Do tego Blizzard ma oczywiście nielimitowane okienko zakupowe. ;) Dla nich święta trwają 365 dni w roku -- codziennie ktoś opłaca abonament do WoW-a. D3 przy tej maszynie do robienia pieniędzy, to jest mały pikuś.

Także, jak bardzo chciałbym, aby i beta i premiera były jak najszybciej, to pozostaję sceptycznie nastawiony, szczególnie, że w sumie żadnych konkretnych (czy chociaż ograniczonych do poszczególnych miesięcy) terminów nie dostaliśmy.
Avatar użytkownika
Gwalchjuni
Zombie
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 21:11

Re: Beta Diablo 3

Postprzez Kalais » 12 maja 2011, o 08:37

Hehe, no ja też do końca nie wierzę, ale byłoby świetnie wg mnie ;)

Mi się wydaje, że otwarte beta testy D3 nie są aż tak ważne, i tak balans to głównie matematyka ze statystyk, którą przeliczą jakieś mądre wzory, jak to było w becie SC2.

I właśnie te wewnętrzne testy są najważniejsze, bo tam ludzie mają całą grę do dyspozycji, i z tych testów najwięcej wyjdzie.

Bo ta beta co da? Test battle.netu przy dużej liczbie graczy, zakładanie gier i działanie gry na różnych systemach i konfiguracjach sprzętowych.

Mi się wydaję, że taki open beta test to jeszcze podkręcanie fanów głównie ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Beta Diablo 3

Postprzez UglukHa » 12 maja 2011, o 18:58

Trzeba sie modlic zeby wylosowali nas do bety. Znam paru ludzi co maja po 10 kont na battle.necie zeby zwiekszyc szanse heeeh

Co do terminu final release, stawiam na jakis luty - marzec. Takie pierdoly na wykonczenie zajmuja zazwyczaj najwiecej czasu.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21


Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron