Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 23 wrz 2010, o 12:45

ten sam artykul chcialem zapodac;d, sam tekst kiepski jak to na onecie, ale za to videorecenzja warta obejrzenia.
I tak jak w komentach, nie wiem skad oni biora te idiotyczne informacje o lvl, od konsolowcow czy placzkow, ktorzy pograja 1h w tygodniu i im nie idzie. To samo z sc2 bylo.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 23 wrz 2010, o 13:44

Słowo Diablo pojawiające się w połączeniu ze słowem onet napawa mnie niesmakiem i grozą, strach przed farmazonem się materializuje ;)

Twórcy uzasadniają swój wybór tym, że ustalenie granicy na 99 poziom jest bezsensowne, bo nikt nie potrzebuje rozwijać postaci aż do takiego etapu i praktycznie żaden gracz w "Diablo II" tego nie robił (najwytrwalsi docierali do około 80 poziomu).

Zacząłem się zastanawiać, że w sumie Blizzard ma dostęp do statystyk z serverów. Nam się wydaje, że każdy ma level 99 w d2, czy 50 w d1, ale w sumie rzeczywiście może statystyczna większość nigdy tych poziomów nie widziała. Przecież nie każdy kto gra, żyje tą grą jak my :P

Np. mój znajomy, który gra dużo we wszystkie gry, o Diablo wie tyle. "Diablo, a to ta gierka co schodzisz gościem coraz niżej w kościele i później zbijasz tego diablo na końcu? ta, pamiętam, przeszedłem."

Dla nas element kultu ;( dla innych po prostu jedna gra z wielu. Blizz chce jak najwięcej "casuali" wciągnąć do gry, i myślą na pewno jak ich przemienić w "wyznawców" swojego kultu ;) Stąd te wszystkie zmiany. Myślę, że spora część ludzi grających w WoW nie wiedziała zbyt sporo o świecie WarCrafta z poprzednich części. A blizzowi ładnie się udało przyciągnąć te 11? milionów ludzi.

Btw. czy on powiedział w tym filmiku, że Diablo używa tego samego enginu graficznego co sc2? Bo z tego co pamiętam, to Jay Wilson mówił, że to są oddzielnie tworzone gry i mają różne silniki.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 23 wrz 2010, o 14:45

Tak powiedzial, no maja serwery, ale zobacz, ze jest ladder, otworz i sprobuj znalezc na ladderze kogos kto nie ma 99 lvl;|. Zreszta oni sami skopali mozliwosc jakiegos sensownego nabicia lvl wraz z patchem 1.10 i synergiami, spierdolili sporo buildow, skroili nabijanie expa, a przy synergiach tym bardziej warto dobic te lvl, bo licza sie skille wymaxowane a do tego itemy.
A hc sie znajda w kazdej grze, masz niby te 11mln w WoW'a, ale tam to glownie grind, bo gra sie zaczyna po wymaxowaniu lvl o_O, w postaci glownie rajdow i zdobywania itemow, wiec co to za bzdury?
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 23 wrz 2010, o 15:41

"Diablo, a to ta gierka co schodzisz gościem coraz niżej w kościele i później zbijasz tego diablo na końcu? ta, pamiętam, przeszedłem."
Przecież Diablo to nie Quake, rozwalasz głównego bossa i koniec, no chyba że chcesz sobie jeszcze poganiać za itemami :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 23 wrz 2010, o 15:58

W quake dochodzisz do ostatniego levelu, i rozwalasz bossa też. Koniec gry ;)

A wracając do levelu, to mi tak naprawdę bez różnicy czy to będzie 60 czy 2000. Chcę ownować bez grania 24/7, bo już nie te lata kiedy sobie mogę na to pozwolić. Blizz, wydaje mi się, że próbuje tak zrobić balans, żeby "normalni" ludzie doświadczyli też dużo z end gamingu, a i dla hardcore żeby gra się szybko nie nudziła.
P.S. Chociaż już sobie planuję, jak tu ustawić sobie wszystko, żeby zaraz po wyjściu d3 grać prawie 24/7 :P Bye bye dziewczyna, praca, nolife mode na parę tygodni lolz ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 23 wrz 2010, o 16:51

i obrazek jak z PC Gamera jak q3 mial wyjsc;d
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 23 wrz 2010, o 17:16

Kalais napisał(a):W quake dochodzisz do ostatniego levelu, i rozwalasz bossa też. Koniec gry ;)
Kurde Kalais dobrze wiesz o co mi chodziło :) No to powiedzmy że będzie to Quake Live, tam nie ma singla :P

Kalais napisał(a):P.S. Chociaż już sobie planuję, jak tu ustawić sobie wszystko, żeby zaraz po wyjściu d3 grać prawie 24/7 :P Bye bye dziewczyna, praca, nolife mode na parę tygodni lolz ;)
Jak wyjdzie d3 to twoje plany zmienia się na:
Bye bye żona, dzieci, wnuki praca (emerytura^^), nolife mode na parę tygodni lolz ;) 8-)
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Przeor-ME » 23 wrz 2010, o 17:46

Noktis napisał(a):Info z Onetu na temat 60 lvl http://gry.onet.pl/2223174,,jaki-bdzie- ... omosc.html

komentarze jak zwykle wygrywaja z trescia artykulu ;)

JESTEM NAJLEPSZYM GRACZEM W POLSCE. GŁÓWNIE DLATEGO, ŻE NIE GRAM NA PC!

Proszę o zadawanie pytań. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć. Pytanie o to, dlaczego nie gram na PC uprzedzam moją oczywistą ripostą: bo na PC nie ma gier i PC nadaje się tylko do przeglądania internetu, jako grzejnik, no i podstawka pod kubek. Ogólnie PC jest dla plebsu


lol
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez johny » 23 wrz 2010, o 18:43

Model, jak Blizzard robi kupawate gry nastawione na kase, to zaloz wlasne studio i zrob true zajebista gre. CIesze sie, ze masz odmienne zdanie, ale nei zmienia to faktu, ze Blizzard robi dobre gry. Rynek po kryzysie swiatowym wymaga pewnych kompromisow. To tak ja kz muzyka, death metalem w latach 80 i 90, byl zajebiscie brudny, ciezki, zajebisty. Pozniej zaczelo sie zmieniac. tak jest ze wszystkim. Model, Ty i wielu innych, podobnych tobie, jest gatunkiem na wymarciu. Nikt juz nie bedzie sluchal poczuac staruchow. Co nei znaczy, ze mlodsi gracze, beda patrzec w przeszlosci i dostrzegac w kropelce, to, co ty miales w morzu. Zmiany.
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 23 wrz 2010, o 20:07

idz trolowac na onet;p, bo mylisz mnie z malkontentami, dla ktorych mario>all. Dyskusja jest o tym, ze mozna zrobic duzo lepiej niz jest, ale po co sie wysilac, skoro spoleczenestwo glupieje i i tak kupia. A co ma kryzys swiatowy, do konsolizacji gier? o_O. Zmiany ok, ale czemu na gorsze a nie na lepsze, skoro technologia poszla do przodu?;|
A argument w stylu, nie pasuje, zrob sam, to rodem z piaskownicy.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez johny » 23 wrz 2010, o 21:45

Technologia poszla do przodu, ale nie kazdego bedzie stac na taka technologie. Poza tym, taka technologia wymagalaby, aby kazdy z graczy, jechal na sprzecie za 20tys zl, czy tam 5 tys $. Stac ludzi na to? Na sprzet dzwigajacy everesty danych? Nie sadze.
Rodem z piaskownicy, to jest twoje narzekanie na wszystko. Chyba dla zasady, bedziesz juz zawsze narzekal, bo cos nie wpasuje do twojego gusta, zatem uswiadom sobie, ze twoje gusta, sa malo wazne, moze dlatego, nic nie znaczace?
Kryzys swiatowy ma odbicie we wszystkim... nie kumam, ze czlowiek, ktory jest tak wnikliwy, jak ty, nie zauwaza tego. Po swiatowym kryzysie, kazda branza, musila sie dostosowac jeszcze bardziej do potrzeb klienta, niz kiedykolwiek. No to robia elementy, ktore beda przyciagajace dla kazdego, nie tylko dla weteranow, hardkorow, ktorych jest znacznie mniej, niz casuali. Rozjasnilo sie troche?

Moze rzeczywiscie juz lepiej bedzie, jak zatrzymasz sie na piciu wodki. Nie widze nic konstruktywnego w twoich wypowiedziach, twoje wypowiedzi mozna smialo zawezic do dwoch slow: "wszystko zle" :)
Moze luzuj troche ? Gra bedzie lepsza od D2, czy to nie jest wystarczajacy krok do przodu?

ps.
Mnie na prawde ciekawi, jak Blizzard rozwiaze ten max lv. Z tego, co wypisuja ludzie, wydje sie, ze po ukonczeniu poziomu Hell, bedziemy bliscy lv 60... To jedyna niewiadoma, ktora mnie niepokoi. Oby zostalo z 10 choc kilka lv, nad ktorymi bedzie trzeba spedzic z 2 miesiace chociaz :p
Ostatnio edytowano 23 wrz 2010, o 21:56 przez johny, łącznie edytowano 1 raz
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 23 wrz 2010, o 21:52

Onet na Ciebie czeka Quercus :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez johny » 23 wrz 2010, o 21:57

na mnie czeka wszystko, cierpliwosci :+)
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 24 wrz 2010, o 09:38

johny napisał(a):Mnie na prawde ciekawi, jak Blizzard rozwiaze ten max lv. Z tego, co wypisuja ludzie, wydje sie, ze po ukonczeniu poziomu Hell, bedziemy bliscy lv 60... To jedyna niewiadoma, ktora mnie niepokoi. Oby zostalo z 10 choc kilka lv, nad ktorymi bedzie trzeba spedzic z 2 miesiace chociaz :p

Rozwieję Twoje nadzieje, cytując Bashioka stąd , skończenie gry na Hellu będzie oznaczać wylądowanie na 60 poziomie, w zależności od tego jak grałeś mogą być z 1-2 poziomy różnicy. Bo mogłeś iść od początku do końca, albo parę razy restartować, zakładać nowe gry itd. Ogólne ich założenie jest takie, żeby wyeliminować grinding.

Dla tych co lubią mieć długiego e-penisa są achivmenty, np zrobienie 10 postaci na 60 itp. Generalnie "kończąc" grę zobaczysz wszystkie (albo większość) umiejętności i "urozmaiceń" przygotowanych przez Blizza. I to już na Normal.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Rlyeh » 24 wrz 2010, o 20:07

Lecz czyż powrotem do korzeni to nie jest? Wszak D1 na każdym poziomie trudności zasadniczo jednym i tym samym jest.
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron