Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 21 wrz 2010, o 18:48

Ostatnio jakby więcej informacji się pojawia o Diablo 3 prosto od Blizzarda, chociażby tu:

http://forums.battle.net/thread.html?to ... ageNo=1#11

Maksymalny level będzie to 60. Będzie go trudniej zrobić niż 60 z D2, ale łatwiej niż 99. Gra ma być bardziej dostępna dla zwykłych graczy. Hardcorowcy będą się różnić sprzętem pewnie. Czym więcej czasu grasz tym lepsze itemy, a poziom maksymalny w miarę łatwo osiągasz.

Obrazek

Inna ciekawostka jest z Blizzowego twittera - http://twitter.com/diablo - wszystkich umiejętności będzie 700, wliczając w to modyfikacje skilli. Bo w d3 będzie można modyfikować runami każdy skill, aby powstał lepszy/inny skill.

Jeszcze inna ciekawostka to, że w Diablo 3 będzie można mieć tylko 7 umiejętności :O

Ah, i jeszcze jakiś czas temu podawali na Twiterze, że 2 klasy mają skończone wszystkie wersje wyglądu - mag oraz witch doctor.

D3 zbliża się dużymi krokami, stawiam na pierwszą połowę 2011. :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 21 wrz 2010, o 19:06

D3 zbliża się dużymi krokami, stawiam na pierwszą połowę 2011.
Postaw lepiej piwo :D MPierwsza połowa 2011 raczej nie, bo jeszcze muszą być bata testy a wątpię żeby zaczęły się w tym roku :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 21 wrz 2010, o 20:17

Noktis napisał(a):bata testy

baty testować też można ;)
A tak na poważnie, myślę że koło wakacji, bo nie przesadzajmy, ile będą trwać beta testy, przecież nie pół roku. W diablo zrobienie balansu jest chyba łatwiejsze niż w starcrafcie, który generalnie polega tylko i aż na balansie. Nie wiem, ile tam trwała beta, bo się zbytnio nie interesuje akurat sc, 2-3 miechy?
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 21 wrz 2010, o 20:33

Mi się wydaje ze wraz z Diablo 3 beta będą testowane jakieś pierdoły na BN 2.0
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 21 wrz 2010, o 20:36

Mi się wydaje, że od tego był sc2. Teraz już tylko go szlifują i będą dodawać różne funkcje imho. I diablo 3 w miarę bezboleśnie podłączą już pod działający bnet 2.0

P.S. Najważniejsza już jest - Facebook ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 21 wrz 2010, o 20:50

No tak ale jeszcze sporo rzeczy nie jest dodane do BN 2.0 i myślę że testy d3 będą okazją żeby przetestować również przetestować nowe funkcje BN 2.0. Może będzie czat :) No i z pewnością D3 będzie wykorzystywać pewne funkcje z których nie korzysta SC2.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 21 wrz 2010, o 23:35

Maksymalny level będzie to 60. Będzie go trudniej zrobić niż 60 z D2, ale łatwiej niż 99, albo sie pomyliles przy tlumaczeniu, albo pisal to jakis baran, bo to nielogiczne totalnie;|
60lvl i te kombinacje skilli wieja WoWem;/ Ja obstawiam raczej wakacje 2011, w listopadzie ma niby wyjsc Cataclysm, musza byc odstepy miedzy hitami, zeby wydoic jak najwiecej kasy od fanboyow i casuali.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Kalais » 22 wrz 2010, o 09:12

Fakt faktem ten community manager - Bashiok - dziwny trochę jest, czasem gada straszne głupoty.

Z tego co rozumiem to ten level 60 z d3, będzie coś jak osiągnięcie np. 80tego w d2. Czyli trudniej niż 60, ale łatwiej niż 99. Brzmi chyba logicznie. Generalnie chodzi im o to, że osiągnięcie maksymalnego levelu nie będzie aż tak czasochłonne jak w d2 czy d1.

Z innych ciekawostek doczytałem, że te 700 skilli to wszystko skille aktywne, nie będzie pasywnych.

I jeszcze taka dość ciekawa wypowiedź:
Bashiok - Blizzard Community Manager napisał(a):You can solo the entire game.

If you're in a multiplayer game you will need to stick together or you will die.
Źródło: http://forums.battle.net/thread.html?to ... sid=3000#8

Czyli możesz przejść samemu całą grę.
Ale jeśli jesteś w trybie gry wieloosobowej będziesz musiał trzymać się z innymi, albo zginiesz.

Mam nadzieję, że dotrzymają słowa i będzie ciężko :D
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 22 wrz 2010, o 13:02

Dla mnie dalej nielogiczne, jak 60 moze byc trudniej niz 60, ale latwiej niz 99?;pp. 60 w d2 to w godzine;p, a jak max lvl w d3 jeszcze latwiej niz w d2 (jeszcze pytanie o ktorym patchu on mysli, bo <1.10 99 udokumentowany rekord->10h z ekipa, solo sosa typ mi kiedys opowiadal, ze narezal w 14h, ale miesiac nie mogl patrzec na krowy;d. A od 1.10 w gore, no to nastukanie 90 to zmudna robota, a 99 to tylko boty i szkoda pradu), to nie rozumiem o co im chodzi, hyh. No nic, zobaczymy jak wyjdzie, ale znajac zycie, ludzie maja juz tyle doswiadczenia, ze w try miga obczaja jak i gdzie szybko nabijac lvl, pozniej Blizzowi sie to nie spodoba, wydadza chujowe patche i takie bledne kolo.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Przeor-ME » 22 wrz 2010, o 13:50

No co jest z wami panowie? za duzo wodki chyba

d2:
60 latwe
70 trudniejsze
80 bardziej trudne
90 super trudne
99 najtrudniejsze

no i teraz ten lvl 60 z d3 miesci sie kolo 80 z d3 czyli jest bardziej trudne niz 60, ale skoro 99 jest najtrudniejsze, to nasze osiagniecie 80tego jest postrzegane jako latwiejsze niz 99 z d2 o.O no ku%$#, proste chyba, nie?

ten caly bashiok pewnie nigdy nie widzial diablo2, to jakis gosc od pr blizza... a ty cos o jakis patchach mowisz ;)

a ten level 60 maksymalny nie jest taki glupi, przy np lvl 100 masz zygzyliard punktow do wydania, a przy 60 maja wieksza kontrole nad buildami i lepiej mozna to zbalansowac imho

swoja droga 700 skilli brzmi na niezle szalenstwo. powodzenia w balansowaniu tego

a pasywnych skilli nie bedzie? czy jakies cos jeszcze osobne?
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez UglukHa » 22 wrz 2010, o 16:24

Wakacje 2011, tez zaczynam coraz bardziej myslec ze to bedzie data wydania d3, w najgorszym wypadku bety.

700 skilli robi wrazenie, pytanie czy beda one do czegos potrzebne. W d1 mamy ze 30 czarow, a uzywamy ile? 8?

Pasywne skille beda dzialac chyba tak, ze uaktywniasz np. jakiego buffa i on sobie jest przez 3 minuty, a pozniej znowu musisz go aktywowac. Przynajmniej tak zrozumialem, to co Blizz pisal jakis czas temu. Rezygnuja z pasywnych skillli obecnych 24h/7, po prostu trzeba je aktywowac co jakis czas.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 22 wrz 2010, o 19:06

Nie czytalem tekstu Biashock'a, bazowalem na tym co Kal napisal, ale swoja droga moze za duzo vodki;d.
Teraz przeczytalem i gosc pierdoli tak niemilosiernie bzdury, ze az /facepalm, chyba faktycznie nie widzial nigdy gry na oczy. Bo to, ze przerobili gre tak, ze 99 sie nikomu nie chcialo wbijac, bo wymagalo to kosmicznych ilosci czasu i pradu, to nie znaczy, ze 80 a 99 nie robilo srogiej roznicy;p. Poza tym tych skilli wcale az tak duzo nie bylo, a buildow bylo do tego tony a i tak nie starczalo na wszystko (moze poza barbem). A reszta to bzdurna marketingowa papka taka sama jak Browdera;p i powiedzcie mi, ze Blizz nie robi powoli kupowatych gier nastawionych na kase?;p (zaraz mnie pojada Blizzboye;d)
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez UglukHa » 22 wrz 2010, o 19:48

Wiadomo, ze nie robia gier charytatywnie :P I chyba juz wiele razy na tym forum bylo poruszane, ze gra nie bedzie jak d1... Ale d3 "obudzilo" do zycia wielu starych fanow, ktorzy troche sceptycznie, a troche z nadzieja, czekaja na nowa gre.

Licze na cos lepszedo od d2. Komercyjne, nastawione na kase? Jasne, ze tak, ale z d2 bylo tak samo. Po co pchali tam te kolory i nie-mroczny design? Zreszta robiac d1 na pewno tez mysleli o kasie, tyle ze wtedy duzo serca wlozyli, i wyszedl naprawde swietny produkt.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Model » 22 wrz 2010, o 20:16

Wiadomo, ze robia przede wszystkim po to, zeby zarobic, ale logika podpowiada, ze jak jest fajne to i tak sie sprzeda. I zupelnie nie o to mi chodzi, ze maja robic d1;p, tylko, zeby to klona WoW'a nie przypominalo. D2 bylo z zalozenia rozbudowa historii i swiata Sanktuarium i zwiedzanie, trailery byly mroczne, a gra wyszla jaka wyszla;p. A na sukces d2 zlozylo sie wiele elementow. To tak jak z Falloutami, klasyczne i 3. Mam nadzieje, ze im wyjdzie fajna gra, no ale po tym co pokazuja poki co, to zadnego zachwytu nie ma. Filmiki/trailery to byly lepszej jakosci w d2 o_O. A generalnie to oni sie cackaja za duzo a cala energia pewnie idzie na WoW'a.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: Maksymalny level i ilość skilli w Diablo 3

Postprzez Noktis » 23 wrz 2010, o 12:26

Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Następna strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron