BlizzCon 2010 - temat ogólny

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Wuder » 24 paź 2010, o 20:18

Aragorth napisał(a):nie ma juz nieznanych klas przeciez :) Demon Hunter byl ostatnia i mamy juz komplet :)
ja jestem juz prawie pewny ze gram DH :)


Ehh zapomniałem o monku. Myślałem że jeszcze jeden wolny slocik jest. Coż to chyba będe grał barbem. Chociaż monk też może być ciekawy. Czas pokaże.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 25 paź 2010, o 09:06

Wuder, z Twoją miłością do tankowania, to od razu wiadomo że Barb ;)

Obejrzałem wieczorem wszystko, ale już nie miałem siły nic naskrobać wczoraj. Generalnie jakiś rewolucyjnych nowych informacji nie było. Wypunktuje co mi się zapamiętało:
  • Poziom trudności będzie większy niż w D2, ale łatwiej będzie niż w D1.
  • Wprowadzą trochę cofania się, aby kogoś zabić, nie będzie tylko parcie do przodu, aczkolwiek chcą pokazać wielką siłę gracza i przez zdecydowaną większość czasu po prostu będziemy napierać do przodu i zabijać dużo relatywnie słabych potworów
  • Główny nacisk na PvM, Diablo to nadal wspólne łażenie po lochach i zbieranie sprzętu.
  • Areny do PvP to ukłon w stronę tych co lubią duele itd. W PvP będą te same skille co w PvM, ale będą odpowiednio podkręcone do PvP, czyli np, inny damage, cooldown lub ciut inne działanie. Na pewno nie będą zmieniać skili w PvM żeby były dobre w PvP, bo PvM jest głównym celem i priorytetem. Nie będą też aż tak balansować PvP jak w starcrafcie, jasne, balans będzie, ale pvp nie jest tu najważniejszą częścią. Nie myślą o Diablo 3, jako o grze do turniejów itp i nie chcą budować wokół d3 wielkiego community pvp z nagrodami itp itd
  • Barwniki do armorów będą itemami do znalezienia, jeden barwnik na jedną część pancerza. Więc jak chcesz cały set w jakimś kolorze, to musisz znaleźć sporo tych barwników. Kolory będą predefiniowane, czyli nie ma dowolnego wyboru (uff :) )
  • O fabule zbyt dużo nie powiedzieli, ale będą oblężenia, sługi ciemności zaatakują miasto/twierdzę i będziesz musiał je pokonać, później zejść za nimi do podziemi i tam z nimi walczyć :) Twierdza się super prezentuje, polecam obejrzeć (parę screenów załączyłem, ale warto jeszcze w ruchu to obejrzeć).
  • Będzie w sumie 18 poziomów zbroi. Nie chodzi o sety, tylko o taki progress rozwoju, najpierw szmaty, później skórzane, na końcu super ciężkie epic armory z kosmosu ;) Nie będziesz znajdywać tych samych armorów z lepszymi statami na wyższych poziomach trudności, tylko będą to coraz lepsze, nowe pancerze.
  • Będzie można rozwalać prawie wszystko, meble, beczki, kolumny. Duża interakcja z otoczeniem

Twierdza z oblężenia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Model napisał(a):Znaczy ja ogladalem jakies fragmenty na gamecornerze;p i te areny co niby pokazali, to nic nie pokazali, jakis fragment, 2 klocki stoja i sie kilka osob bije i???

Hehe, no a czego oczekiwałeś? Dla mnie idealnie, i dużo lepiej niż w poprzedniczkach. W d1 wszyscy się biją na sztucznych arenach między 4 słupkami, w d2 wychodzą za miasto. Tu masz proste i konkretne areny, do tego są punkty za PvP. Dla mnie wypas :)

P.S. Podmieniłem filmiki z Q&A w poście Aragortha na działające.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez UglukHa » 25 paź 2010, o 11:52

Areny sa ok ale ja wole PVM.
Dodatkowa klasa z dodatku to pewnie jakis paladyn bedzie, wszystkie podstawowe archetypy juz mamy.

Kal jak zwykle super info i opisy :)

Ja dodam od siebie:
- wszyscy wraz z rozwojem leveluja, nie tylko nasza postac, ale nasi artisani, ich domki itp
- sporo setow pokazali nowych
- te same przedmioty zalozone na barbarzynce i na maga beda wygladac roznie w inventory (inne ikony) i na postaci

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gram WD, jestem pewien na 1000% :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Wuder » 25 paź 2010, o 11:57

UglukHa napisał(a):Gram WD, jestem pewien na 1000% :twisted:


Będziesz jak znalazł pod mój topór :twisted: A poza tym już widzę nasze wspólne wypady ;p
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 25 paź 2010, o 12:37

UglukHa napisał(a):Dodatkowa klasa z dodatku to pewnie jakis paladyn bedzie, wszystkie podstawowe archetypy juz mamy.

Też bym na to stawiał, to jakaś jedyna w miarę wyrazista klasa, chociaż też już hybryda istniejących. Pewnie coś druidowego zrobią też... Może nekro, ale już jest WD jako summoner... Pewnie ze 2-3 dodatki wyjdą jak gra załapie, a załapie na pewno. Mówili już kiedyś, że chcą więcej dodatków zrobić. Wszyscy będą zadowoleni. Gracze - bo dostaną nowy content i będą mogli jeszcze więcej grać w d3. Blizzard - bo łatwiej jest zrobić dodatkową klasę i scenerię, niż całą nową grę, a kasa zarobiona prawie taka sama.

UglukHa napisał(a):Kal jak zwykle super info i opisy :)

:)

UglukHa napisał(a):- sporo setow pokazali nowych
- te same przedmioty zalozone na barbarzynce i na maga beda wygladac roznie w inventory (inne ikony) i na postaci

To w sumie nie głupie rozwiązanie. Zawsze mnie wkurzało jak coś zakładałem na postać, a w grze to inaczej wyglądało niż w inv.

Wuder napisał(a):A poza tym już widzę nasze wspólne wypady ;p

Ja też już to widzę :) Z połowa naszej Gildii z S&F pewnie przeskoczy na D3 :) Forum już mamy :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Przeor-ME » 27 paź 2010, o 07:44

UglukHa napisał(a):Obrazek


jakis dziwny ten barb :/

ale tu duzo do czytania i ogladania, bede mial co robic w robocie :)
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez UglukHa » 28 paź 2010, o 21:03

Juz obejrzalem wszystko po 10 razy i nie wiem co ze soba zrobic. Chce juz grac w D3 :evil:

Swoja droga to czy ktos wie czy te areny beda losowo zupelnie ustawiane? Czy bedzie mozna wybrac sobie druzyne?
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Poprzednia strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron