Diablo a Mythos

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

Diablo a Mythos

Postprzez Hakenslaszer » 25 lis 2010, o 14:30

Czy ktoś z was wie coś na temat tej gierki?, tzn Mythos? szukałem jakiejś alternatywy dla Diablo 2 i natrafiłem na coś takiego. Czekam co prawda na Torchlight 2 ale może Mythos wyjdzie szybciej? Wydaje się, że obie gierki są podobne...
Hakenslaszer
Skeleton
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lis 2010, o 14:26

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Kalais » 25 lis 2010, o 15:21

Mythos w sumie Bete już miał chyba z 2 czy 3 lata temu, jeśli mnie pamięć nie myli, ale nigdy w to nie grałem. Widzę, że wersja europejska ma zapisy na betę - http://www.mythos-europe.com/en/index.html

Tu gameplay z Mythosa:



Oficjalne europejskie filmiki z Mythosa:









Grałem jeszcze w Hazen: The Dark Whispers, ale brak multi player i ogólnie bardzo słaba gierka.

Torchlight to chyba najlepsza alternatywa na chwilę obecną.

Ah, no i jest jeszcze Fate z 2005. Też twórcy Diablo maczali w nim palce, ale też brak multi.








Jeśli chodzi o online to niektórzy się jarają Battle of Immortals jeszcze, więcej w tym temacie:
viewtopic.php?f=12&t=62
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Przeor-ME » 26 lis 2010, o 00:43

mythos byl ok ale nudny troche, mozna pograc chwile

upadl zanim wyszedl z bety

to mi wyglada na reaktywacje z nowym wlascicielem czy tam licencja, beta nawet jeszcze nie ruszyla, dopiero zapisy sa
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Diablo a Mythos

Postprzez UglukHa » 17 gru 2010, o 21:44

Ktos dostal zaproszenie do bety mythosa? Ja sie zarejstrowalem i nic. To juz ruszylo w ogule?
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Kalais » 19 gru 2010, o 16:40

Ja też nie dostałem.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Galbraith » 11 maja 2011, o 23:56

28.04.2011 Ruszył Mythos (juz po testach). Dostępny jest w pięciu językach, w tym po polsku.

newsy tu

Dodatkowo w najnowszym CD Action (maj 2011) jest klient wraz z niespodziankami, które dostępne są po wpisaniu odpowiedniuch kodów, dostarczonych wraz z czasopismem.

W newsie CD Action zachęca w następujący sposób:

Dołożyliśmy do niego zestaw przedmiotów wart (wedle twórców) ponad 30 zł. Warto go zainstalować, bo w przyszłym tygodniu wystartuje konkurs z tą grą związany.


Grze można dać szanse, mimo, że robili ją koreańce (błeeee odruch z Dispela) a wydają germańce ;)
the owls are not what they seem
Avatar użytkownika
Galbraith
Scavenger
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 12:47

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Kalais » 12 maja 2011, o 08:19

Odkopałeś jakiś stary temat ;)
Już grałem w to, i rozdawałem klucze do bety gdzieś w innym temacie.

I Mythos, i Battle of Immortals to wg. mnie cholernie nudne i nie-klimatyczne gry. Z Aragorthem testowaliśmy obie pozycje siedząc na Skype i psiocząc na obie produkcje hehe ;)

Torchlight 2 i Diablo 3 - na to nadal czekam. Poza tym mam nadzieję, że nie będą zjadać aż tyle czasu co te słabe MMO...

Edit:
Co do Fate, to podobnie jak z Torchlight, na początku się fajnie gra, nawet bardzo. Ale gra się szybko nudzi. Szybciej niż Torchlight, i jest gorzej zaprojektowana, gorzej wygląda. Ale na maksa czuć, że to Ci sami twórcy, taki Torchlight 0.2 alpha ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Diablo a Mythos

Postprzez UglukHa » 12 maja 2011, o 19:12

Ja tu sie zgadzam z Kalem, na dluzsza mete Mythos i BoI to straszne nudy. Na poczatku mozna sie wkrecic, ale szybko dochodzisz do wniosku ze lepiej w cos innego grac.

Fate, to samo, nudne po jakims czasie, nie doszedlem do konca, bo sie znudzilo.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Galbraith » 14 maja 2011, o 11:09

Może i nie jest to wysokich lotów gra. Ma wiele rozwiązań z d1, d2 i WoWa. Grafika raczej mroczna nie jest. Jest free i zachęcam, tych którzy jeszcze nie próbowali do wyrobienia sobie swojego zdania na jej temat.

@ Kalais, UglukHa - Niewykluczone, że mieliście okazję pograć jeszcze w starszą wersję graficzną. Kolejna sprawa - tamto to była beta. Sam czekam na D3 (raczej mniej na Torchlight2), nie zmienia to jednak faktu, że MMO to one nie będą, a Mythos takowym jest.

od 28.03.2011 Znacznie zmienił również wygląd z uwagi na wymianę klienta. Różnice w grafice można obejrzeć w tym newsie, albo w tym temacie forum.
the owls are not what they seem
Avatar użytkownika
Galbraith
Scavenger
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 12:47

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Noktis » 8 cze 2011, o 20:11

Grał ktoś w tego mythosa nieco dłużej? Bo mi to wygląda na jakąś kolorową gierkę. Nie wiem czy to jest fajne w ogóle?
Lepsze od Quake? :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Kalais » 15 cze 2011, o 16:41

Dla fana d2 Mythos może być ok. Gierka jak milion innych. Każda taka sieciówka jest taka sama, jak masz fajną ekipę i MEGA dużo czasu to można się wkręcić prawie w każdą grę mmo...
Jak grałem te X lat temu w Knight Online, było nas chyba z 30-40 osób "trzonowych" takich już w miarę dobrze się znających i prawie drugie tyle w klanach dodatkowych, to był mega fun. Ludzie też żyli w różnych strefach czasowych, więc zawsze ktoś był online, poza tym było to bez większego znaczenia bo połowa ludu była po min. 10h dziennie w grze...
I mimo że samo w sobie np. expienie czy questy są nudne i powtarzalne grało się super... Za to PvP było genialne zbalansowane. Był fun na maksa, ale wiadomo, nie da rady całe życie grać :P Ja tam wiem, że już żadnego MMO nie dotknę, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu. Może jak będę już dziadkiem to będę grał w WOW 5 i StarCraft MMO 3 ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Diablo a Mythos

Postprzez Noktis » 15 cze 2011, o 21:06

E tam, dobrym MMO jest Quake, zagraj sobie :)
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32


Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron