[HF] Hellfire - Gra ktoś?

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

[HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Rastamaniek » 25 sty 2011, o 19:06

Witam. Nie znalazłem żadnego tematu o Hellfire. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was gra, grał i jak podchodzi do tego dodatku.

@Kalais - wiem, że ty go traktujesz jako ciekawostkę i raczej nie przypadł Ci on do gustu.

Ja osobiście od dziś zacząłem ponownie w niego pogrywać i nawet mi się spodobał.
W tej chwili mam coś koło 20 - poziomu, gram magiem. Dobra jest ta lokacja z gniazdem, robaki itp.
Krypta mi się jednak już nie spodobała. Ponadto dodano nowe zbroje, bronie i zaklęcia, dodano nowe właściwości magiczne przedmiotów oraz umożliwiono noszenie większej ilości złota w inwentarzu, zadania specjalne, nowe przedmioty, takie jak runy-pułapki oraz olejki polepszające nasz ekwipunek. Nowa postać Monk.

Zachęcam do gry, Pzdr.

Jak by ktoś z was chciał to mogę zarzucić linka ;)
I know what I am and that is a Rastaman.
Avatar użytkownika
Rastamaniek
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 19:02

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Kalais » 25 sty 2011, o 22:23

hehe, no nie przypadł, ale nawet kiedyś napisałem coś na kształt recenzji rozbudowanej o różne szczegóły, kiedyś wyślę to w świat ;)

I akurat Krypta jako sceneria całkiem mi się podobała ;) Hehe, każdy ma inny gust :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Rastamaniek » 26 sty 2011, o 10:24

No coś ty gniazdo lepsze :D W me przydałaby się taka nowa lokacja ;)
I know what I am and that is a Rastaman.
Avatar użytkownika
Rastamaniek
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 19:02

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez gunsmith » 26 sty 2011, o 11:15

Nu w HellFa grałem tez dosc dawno temu...ale nie powiem ze chyba go odpale :)) Z Ta nowa lokacje byloby niezle w Me ale tam tak jak w hellu przydaloby sie pare nowych itemow o new looko i jakie stworki nowe. macie jakie propozycje na ich wyglad? wczoraj mnie zaskoczyly HUge Spiders w ME i skojarzylem z HElfem :))
BTW... Moja KObita juz zgrzyta zembami :)) wyrawalo mi sie w kuchni...HOO what can i do 4 YA!!!.....
...Semper Vigilants...

Qbapuchatek 35lvl War
Werunas 33lvl Rog
Mózgowiec 15lvl Sor
gunsmith
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 22:01

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez UglukHa » 3 mar 2011, o 16:51

Kiedys probowalem z Przeorem pograc w Hellfire przez hamachi ale sie nie udalo. Ze 2 godziny probowalismy :/
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Przeor-ME » 24 mar 2011, o 11:06

szkoda czasu
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Noktis » 24 mar 2011, o 20:20

UglukHa napisał(a):Kiedys probowalem z Przeorem pograc w Hellfire przez hamachi ale sie nie udalo. Ze 2 godziny probowalismy :/
A ja wiem jak zagrać w Hellfire przez neta ale wam nie powiem :P
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Galbraith » 25 mar 2011, o 13:40

Pod VPN działa (sprawdzałem to kiedyś, jeszcze na XP).
the owls are not what they seem
Avatar użytkownika
Galbraith
Scavenger
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 12:47

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Rastamaniek » 2 kwi 2011, o 17:53

Odświeżam temat :) Jaka postać nadaje się najlepiej do Hellfire. Chce, żeby grało się nią łatwo i przyjemnie? Zrobiłem sobie Monka, ale mam pytanie co to za postać? Na czym ona będzie się opierać, na magii, czy walce?
Ogólnie czy jest dobra i poradzi sobie z każdym wrogiem. Chce nią osiągnąć 50lv. Uda mi się :D ?
I know what I am and that is a Rastaman.
Avatar użytkownika
Rastamaniek
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 19:02

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez UglukHa » 10 kwi 2011, o 11:02

Najlepszy mag, hf to nadal diablo 1...

A monk chyba z dexa glownie czerpie korzysci, i bije melee ze staffa, i najlepiej chodzic w szmatach, albo unikatowych zbrojach, bo czym ciezsza i nie-unikatowa zbroja, tym wieksze dostajesz kary...
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Und3rTak3R » 16 mar 2015, o 15:46

Mi się podoba, bo 1) można szybko chodzić w mieście, po paru dniach z D2 w klasycznym D1 miałem wrażenie, że postać człapie 2) są eliksiry do broni i pancerza 3) barbarian, przy którym warrior z D1 wygląda jak zniewieściały giermek. A najlepszy mag, ale po iluś grach apocalypsowania wszystkiego, myślę, że w weekend wrócę do barbarzyńcy.
Avatar użytkownika
Und3rTak3R
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 05:09

Re: [HF] Hellfire - Gra ktoś?

Postprzez Puenta » 14 sie 2015, o 03:00

Mnich czerpie moc ze zręczności jak łuczniczka. Tylko mnich bije laskami-staff. W laskach należy zwracać uwagę na parametry jak innych broniach np. w mieczach dla wojownika. Dodatkowo łaski mogą mieć jakieś czary, które warto używać. Przykładowo ja co poziom rozkładam punkty tak: 1 punkt do siły, 1 punkt do zdrowia, 1 punkt do magii i 2 punkty do zręczności. Z czasem znajduję albo dokupuję eliksiry, które dodają punkcik do jakiejś statystyki. Ale mnich jest od walki laskami. Nie ma sensu dawać mu miecze, buławy itp., bo to dobre dla wojownika, łuk jest dla łuczniczki. Jeśli chodzi o mnicha najważniejsze są obrażenia zadawane przez laskę, bo co Tobie da mocny czar jeżeli mnich nie da rady rzucić go np. będzie obrywał od potworów i przytnie się. Czary w lasce to taki dodatek, a ważne są obrażenia, szybki atak itp. Mnich może sie nauczyć czarów typu town portal, leczenie, ściana ognia, jest też taki odpowiednik, który razi prądem. No i przydatny jest Holly Bolt. Chodzi o to, że na koniec trzeba wyciągnąć Diablo. Trochę strach wejść do tej Komnaty z Diablo i potworami. Więc z pewnej odległości można strzelać Holly Boltem. On ruszy tylko Diablo, w ten sposób Diablo przybiegnie do nas, a jego ,,koledzy" zostaną na miejscu, więc mamy na głowie walkę z Diablo. Poza tym mnichom nie powinno się dawać ciężkiej zbroi. Ciężkie zbroje moga pogarszać sposób walki. Jakoś w charakterystyce postaci pisało, że mnich nie nadaje sie do ciężkiej zbroi, bo zbroja hamuje jego ruchy, że ciężki pancerz jest dla wojownika itp.
Puenta
Burning Dead
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 01:05


Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron