[Diablo] 3 pytania

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

[Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 16 lut 2011, o 12:18

1. Czy jest jakaś strona gdzie byłoby opisane co zmienia patch np. 1.09 w stosunku do wersji 1.00?

2. Czy zmiana poziomu trudności na singlu na hell niesie za sobą większą szanse dropu jakiś unikatów lub inne zmiany?

3. Czy program diablo clicker ingeruje jakoś w grę (w jej kod) czy jest to aplikacja działająca z "boku gry"?
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: 3 pytania

Postprzez Kalais » 16 lut 2011, o 15:04

1. Tak, tu na stronie masz to opisane w dziale patche - http://diablo.kalais.net/patch.html
2. W klasycznym Diablo - nie. Jedyna różnica to punkty doświadczenia (i oczywiście poziom trudności - więcej życia przeciwników itd)
3. Szczerze to nie wiem, bo nigdy nie używałem.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: 3 pytania

Postprzez Magcred » 16 lut 2011, o 15:21

3. Mogę się mylić ale raczej diablo clicker nie ingeruje w kod gry.

@Kalais mam do ciebie takie pytanko ty testowałeś moda Awake, co o nim myślisz?
Mi się podoba grafika i to, że nie można dupować. Nikt tam nie cheatuje itp.
Dodatkowo nowa fabuła, potwory, rzeczy, menu. Jak nie testowałeś to zachęcam ;)

Co do me, to już sam nie wiem czy grać. Kanał pusty, w awake zawsze ktoś tam gra :)
Żaden człowiek nie może przewodzić drugiemu, musimy być jednością.
Avatar użytkownika
Magcred
Hidden
 
Posty: 75
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 11:09

Re: 3 pytania

Postprzez Doskias » 16 lut 2011, o 21:38

A jeszcze zapytam o takie rzeczy.

Nie za każdego potworka dostaje się exp na wyższym poziomie trudności? Włączyłem sobie nightmare na multi i przełączyłem na singla.
Zgodnie z tabelą ze strony: http://diablo1.ovh.org/?zdobywanie-doswiadczenia,62 mam 32 poziom i na 3 lvl podziemi powinienem otrzymywać exp za potworki (chyba, że coś źle odczytuje) i np. za Horror Capitana exp nie leci, a już za zwykłego Horrora tak.

I drugie pytanie czy ma ktoś z Was save z multi z poziomem 30, żeby móc zakładać grę na hellu. Mam tylko 20 i trochę zejdzie zanim wbiję 30, a interesuje mnie tylko wbicie 50 lvl na singlu.
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: 3 pytania

Postprzez Model » 16 lut 2011, o 22:11

Ta tabelka jest 'troche' niedokladna. Najlepiej znajdz sobie tabelke z expem za konkretnego potwora. O ile dobrze pamietam, to za kazdego potwora na swoim poziomie dostajesz max expa i teraz za kazdy lvl roznicy gora/dol dostaniesz wiecej/mniej. Btw. potwory na singlu nie sa slabsze przypadkiem? Generalnie odsylam do Jarulfa;p.
30 nabijesz szybko, rob cata/caves i new game, ale zanim nabijesz 50 na sp to wyjdzie d3;p
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: 3 pytania

Postprzez Przeor-ME » 16 lut 2011, o 22:26

50 na singlu to straszna meczarnia ze wzgeldu na brak zejscia do hell w nowej grze, musisz teleportem szukac schodow od poziomu 1, czasem zejscie moze byc zablokowane questem co dodatkowo opoznia "rajd"
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: 3 pytania

Postprzez Noktis » 16 lut 2011, o 22:51

Nie da się nabić 50lvl na singlu chyba ze zastosuje się ten trick z multi. Co do tej tabelki to jej głównym założeniem było pokazanie gdzie najlepiej exp leci. A według jarulfa jeśli twój clvl jest wyższy o 10 od mlvl to nie dostaniesz za niego doświadczenia. I jeszcze jedno - na singlu exp leci nieco inaczej. Chyba więcej punktów się dostaje.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: 3 pytania

Postprzez Kalais » 16 lut 2011, o 23:19

Nabić się da, ale właśnie tylko z trickiem. Tak jak Przeor mówi, straszna męczarnia przez to szukanie schodów, ja kiedyś chciałem to zrobić, ale porzuciłem tą myśl i katowałem multi.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: 3 pytania

Postprzez Noktis » 16 lut 2011, o 23:36

Podobnie miałem jak w modzie cos zmieniałem np na 16 lvl to trzeba było obskoczyć 13 14 15 lvl, żeby zobaczyć efekt. A jak coś było nie tak to powtórka z rozrywki itd. :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: 3 pytania

Postprzez Doskias » 21 lut 2011, o 15:42

Trafi mnie coś z tym multi :evil:
Mam 22 lvl i jest tak ciężko wbić ten 30. Ta postać założyłem dawno i wbiłem dwudziesty niestety chyba 2 razy zginąłem, a save sobie nie skopiowałem i teraz mam takie lipne itemki i nawet żadnego pierścienia.
Na koszmarze ciężko jest już na 5 lvl podziemi, podobnie jak na hell na normalu.

Szkoda, że nie ma jakiś hero editor żeby móc sobie poprawić statystyki w multi :( by móc wreszcie założyć grę na hellu.
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: 3 pytania

Postprzez Model » 22 lut 2011, o 17:09

google nie boli
a Ty co grasz wojem bez tarczy, ze tak ciezko wbic? Fakt, ze na koszu troche muli, ale, zeby az tak?
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: 3 pytania

Postprzez Przeor-ME » 3 mar 2011, o 08:51

doskias moze probujesz lac 10 potworow naraz? moze poczytaj poradnik ;)
http://diablo.kalais.net/poradnik.html
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: 3 pytania

Postprzez UglukHa » 3 mar 2011, o 16:43

Mi sie udalo nabic 39 w Single Player wojownikiem :) Jeden Zodiac bez bonusow i duzo unikatow z przedmiotow. Ciezej niz poziom jest zdobyc przedmioty, bo nie mozna robic Lazarus runów.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 15 kwi 2011, o 18:42

Uff. 30 poziom na multi wbity :D

Rzeczywiście leci exp na singlu nawet na 34 lvl, który mam, ale dziwnie to jest rozwiązane.
Gdy założę grę na multi i przejde na singla biorąc new game exp leci, a ilość złota jaka wypada i to juz od 1 lvl podziemi to 300-500szt, ale gdy zapiszę grę i wyjdę z programu, a potem wczytam to exp leci już tylko na tym poziomie na którym zapisałem na niższych już nie, złoto natomiast wraca do poziomów 5-15.

Czyli wychodzi na to, że trzeba przejść za jednym razem.

Ale powiem, że jest trochę ciężko na poziomach 9+
Poniżej kilka screenów z moimi itemkami, moglibyście coś doradzić w tej kwestii.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Teraz właśnie natrafiłem na jeden z lepszych mieczyków, wiadomo King`s jest trochę lepszy, ale to wypadnie u Wirta trochę load game i trafi się.
I takie pytanie w poradniku dla woja napisane, że najlepszy miecz to King`s Sword of haste, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby King`s Sword of Slaughter. Czy jednak szybkość przeważa i jest lepsza od dodatkowych obrażen?
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez gunsmith » 15 kwi 2011, o 21:36

hmm jak dla mnie wolałbym King`s Sword of haste wole zeby szybciej bił bo to sie przydaje przy stworzonkach ktore same bardzo szybko atakuja... zwłaszcza od 10 lvl ale ' wyżej' tez sie pojawiaja... a tak BTW w normalnym diablo doszedłem do 36 lvl wojem i jakos wczesniej nie spogladałem na expa jak leci ...jak siadałem to czysciłem pokolei:)) ale dzis tak na to patrząc to faktycznie...długoooo to trwało :))
...Semper Vigilants...

Qbapuchatek 35lvl War
Werunas 33lvl Rog
Mózgowiec 15lvl Sor
gunsmith
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 22:01

Następna strona

Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron