[Diablo] 3 pytania

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Rlyeh » 16 kwi 2011, o 01:36

Racz jednak zauważyć, że prawdziwy ownage to szybki miecz + wysysanie życia/many.
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Przeor-ME » 21 kwi 2011, o 08:30

haste to podstawa, nie oplaca sie inny sufiks bo ci beda potworki spod miecza uciekac, lepsze ciut mniejsze obrazenia ale szybszy atak

drain life/mana tez swietna sprawa
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 25 kwi 2011, o 10:20

40 lvl pękł :D
Na poziomach hell czasami robi się gorąco gdy otoczy cię kilku Blood Knightów.
Ciągle niestety nie mogę trafic u Wirta miecza king`s Sword of Haste. było już kilka razy King`s Sword lub Sword of Haste, ale jakoś nie mogły się spotkać w jednym itemku.
Pytanie czy u Wirta poleci np. Awesome plate of Lion, lub Obsidian ring of zodiac? Miałem kilka razy juz u niego Ring of zodiac, ale nigdy nie pojawił się przedrostek Obsidian.
Ciężko też bedzie zdobyć hełm Royal Circlet, trzeba bedzie mieć szczęście na ten unikat :D
Poniżej itemki jakie udało mi się głównie kupic u Wirta, bo w podziemiach lecą raczej lipne.

Statystyki

Miecz
Pancerz
Hełm
Tarcza
Amulet
Pierścień#1
Pierścień#2
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Kalais » 25 kwi 2011, o 21:11

Awesome plate of lion u wirta - na pewno nie full plate mail, bo za wysoka cena by wyszła, wirt ma limit cenowy, zazwyczaj full plate mail z jednym afiksem już sięga jego limitu.

Obsidian ring of zodiac - nie pamiętam czy da radę u Wirta, jak nie zapomnę, to sprawdzę...

p.s. tu masz parę wskazówek co do ograniczeń Wirta - http://diablo.kalais.net/legal.html
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 15 maja 2011, o 17:50

45 lvl. :D

Statystyki i itemy na tym poziomie jakie mam:

Statystyki
Pancerz

Reszta itemków taka jak w moim poście wyżej.

Zmieniły się tylko staty i znalazłem nowy pancerz. Może i jest on dobry, ale trzeba mieć nieszczęście w szczęściu, żeby tak trafić. Wypadło awesome plate i to w Full Plate Mail, ale niestety nie ma żadnego suffixu np. lion :( Ale i tak nieżle AC podskoczyło z poprzednim pancerzem miałem łącznie AC:204 teraz mam AC:274.

Do tej pory nie mogę dropnąć hełmu Royal Circlet :evil: . Ale unikaty nawet lecą, tak na jedno przejście (poziomy 9-16) wylatują mniej więcej 2.

Jak dotąd znalazłem takie unikaty:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
#11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
#21 #22 #23 #24 #25 #26 #27 #28 #29 #30

Jeszcze tylko 5 poziomów...
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Kalais » 15 maja 2011, o 18:08

hehehe, nieźle, gratulacje :) Podziwiam :)

A z Royal Circlet też zawsze miałem problem, po kilka kilkanaście razy inne uniki, a Royal bardzo rzadko.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 17 maja 2011, o 14:04

Chciałem poprosić o opinie, którą tarcze wybrać.

Znalazłem teraz taką:
Obrazek
A miałem taką:
Obrazek
Czy lepiej obniżyć te AC o 14 punktów i wybrać tarcze z bonusem +50 HP?
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez UglukHa » 17 maja 2011, o 14:55

AC masz spoko, ja bym bral ta z HP. Wazne zeby nie miec mniej niz 250 ac.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 28 lip 2011, o 00:22

48 lvl uff.

Trochę długo nie pisałem, ale to nie oznacza, że tyle zajęło mi wbicie tych 3 poziomów. Musiałem odpocząć kilka tygodni. Teraz pójdzie już szybko :)

Staty nie zmieniły się zbytnio poza tym, że nie uda mi się zrobić na max wszystkich współczynników. Bez itemków life mam 312 czyli zabraknie mi 2 punktów do maksymalnej wartości. Musiałem przeoczyć we wczesnym etapie gry i Black Death dziabnęła mnie dwa razy :cry:

Obrazek

Itemki też nie, nic specjalnego nie upolowałem.
No może poza jednym unikatem, gdy wypadł podczas gry i był podpisany jako Great Helm, miałem nadzieję, że wreszcie wypadł ten Royal Circlet, ale jak wszedłem do ekwipunku i zobaczyłem grafikę taką jak Viel of Steel wiedziałem, że to musi być to:
Obrazek

I jak patrzę, to nieprawdziwe okazały się teorie, które czytałem w kilku miejscach,że po 45 czy 47 exp przestaje lecieć.
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Kalais » 31 lip 2011, o 10:25

No ładnie, ładnie, czekam na 50 i życzę powodzenia i cierpliwości! :D

P.S. Gotter się przyda na poziomy, gdzie nikt nie atakuje magią, porządny hełm.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 31 lip 2011, o 12:42

[quote="Kalais"]No ładnie, ładnie, czekam na 50 i życzę powodzenia i cierpliwości! :D

Dzięki, to już kwestia kilku dni. Już mam 49 podejrzewam że do końca tygodnia wbije 50 później jeszcze tylko kilka dni żeby dobić max. Myślałem, że na 49 czyli ostatnim gdzie rośnie life i mana wartości zrobią się żółte, ale jednak tak nie jest.
Wcale to wbijanie nie jest takie trudne, poświęcam jakąś godzinkę lub dwie dziennie, nie siedzę oczywiście po całych dniach przy grze :)

Jak już wbije 50 to zrobię filmik na you tube :D
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Doskias » 2 sie 2011, o 16:10

Mam pytanie odnośnie pierścienia Contricting Ring. Gdy kończę grę i zakładam nową ten właśnie pierścień zamienia mi się w nowej grze na Ring of Engagement Dlaczego :? :? :?

"Nawet jeśli uda się go znaleźć, będzie Lightforge'm jedynie w danej grze, a po załadowaniu lub rozpoczęciu nowej gry zamieni się w inny przedmiot" - ale na żadnej stronie pierścień Contricting Ring nie widnieje jako unikat, który zamieni się w złoto lub inny przedmiot. Kasuje mi go tylko jak założę nową grę, jak ładuje to nadal tam jest.
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: 3 pytania

Postprzez Doskias » 7 sie 2011, o 22:56

Model napisał(a): 30 nabijesz szybko, rob cata/caves i new game, ale zanim nabijesz 50 na sp to wyjdzie d3;p


A jednak udało się przed wydaniem Diablo 3 :D
Poniżej screen, filmik na youtube umieszczę jak wbije max expa.

Obrazek



PS
Sorki za trzy posty, ale niekt się nie wypowiedział, a edytować po jakimś czasie się nie da jeśli się nie mylę.
Doskias
Ghoul
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lut 2011, o 12:15

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Kalais » 28 sie 2011, o 00:51

brawo! gratki! :D

Jakis bug z tym ringiem, nie pamiętam żeby coś takiego się działo...
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Diablo] 3 pytania

Postprzez Model » 29 sie 2011, o 00:09

Gz,w sumie chyba juz malo istotne i stare, ale:
APOL'a i KSOH'a to predzej trafisz pod ziemia/u kowala, zreszta obsy tez raczej szybciej trafisz na glebie niz u Wirta (on swoja droga chyba nie sprzedaje takiej bizuterii).
Langoliere napisal prize/drop calc (u Noktisa na stronie chyba jest), mozesz zbadac co,gdzie, za ile i czy w ogole.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości

cron