Middle Earth - kilka pytań

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez UglukHa » 23 paź 2011, o 11:53

Zalezy, na niskich poziomach przeciez same smieci sprzedaja.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Tiamath » 23 paź 2011, o 13:37

Dunedain napisał(a):Dziękuję bardzo za odpowiedź. Z tym magiem to może racja, tylko ja sobie wybrałem woja i doszedłem nim do 36 poziomu. Na razie się szykuję do walki w Pits of Angband na poziomie koszmaru. Byłem już tam kilka razy, ale nigdy nie wyczyściłem poziomu 15 z powodu ilości i siły potworów. Rozważam jeszcze przerzucenie się na maga i znalezienie dobrych unikatów wojowi magiem. Jeszcze raz dzięki i do widzenia.



Jestem najlepszym przykladem ze wojak kasuje - bezstroskie egzekucje Angurielem 1 na 1 z Sauronem
Tiamath
Devil Kin
 
Posty: 59
Dołączył(a): 18 sie 2010, o 17:47

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Dunedain » 23 paź 2011, o 18:22

UglukHa napisał(a):Zalezy, na niskich poziomach przeciez same smieci sprzedaja.



Tylko mnie chodzi o poziom postaci - czy, gdy będę miał postać na poziomie np. 39, czy będę znajdował lepsze przedmioty w Pits of Angband na poziomie Nightmare?
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Tiamath » 24 paź 2011, o 12:15

Tak, przykładowo na poziomie hell w lochach juz wypadaja mithrilowe sprzety tylko prefixy sa dziadowskie, ale szansa na unikat oczywiscie bez zmian - proponuje wizyty u skeleton kinga na hell bedziesz zaskoczony
Tiamath
Devil Kin
 
Posty: 59
Dołączył(a): 18 sie 2010, o 17:47

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Dunedain » 24 paź 2011, o 15:00

Tiamath napisał(a):proponuje wizyty u skeleton kinga na hell bedziesz zaskoczony


Myślałem o tym, stąd moje pytanie, a tak przy okazji - co można znaleźć u skeleton kinga na hell?
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez UglukHa » 24 paź 2011, o 16:40

Unikaty? ;)
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Dunedain » 24 paź 2011, o 18:37

Unikaty, wiem, ale jakie unikaty? Bo po raz n-ty znaleźć Azaghal's War Shield itp. to nie mam ochoty. Czy Skeleton King rzuca jakieś naprawdę dobre zbroje i miecze? Jeśli tak, to już do niego biegnę, ale interesują mnie przykłady jego "zrzutów".
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Kalais » 24 paź 2011, o 21:14

To musisz pytać Tiamatha, ja nigdy nie farmiłem SK, ja tam zawsze grałem na relaksie, przechodząc całe poziomy. Bardzo robię farmowanie czy raidy po itemy.

Ale myślę, a właściwie jestem pewien, że wyrzuca inne rzeczy też niż ten War Shield, odpowiednie dla jego qlvl, wszystko jest losowe w tej grze. Bossy mają zazwyczaj wyższy qlvl niż reszta potworów, co daje większe szanse na dobre itemy. Jak już farmić, to silną postacią latać teleportem do komnaty Saurona i Morgoth :D
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Dunedain » 26 lis 2011, o 00:28

Właśnie podniosłem King's War Flail of Speed, jednoręczną broń, którą porzucił Morgoth na poziomie Normal, tak więc w tym modzie taka kombinacja istnieje. Co do "farmienia", to najłatwiej to robić z Morgothem na poziomie Normal.
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: Middle Earth - kilka pytań

Postprzez Dunedain » 28 kwi 2012, o 23:01

King's Sword of Speed można, okazuje się nie tylko znaleźć, ale też kupić u Celebrimbora - dzisiaj widziałem u niego raki miecz z damage 8-16.
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Poprzednia strona

Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron