Nietypowy temat

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

Nietypowy temat

Postprzez dragonas » 16 sty 2012, o 13:23

Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć, że trafiłem na tą stronkę zupełnie przypadkiem, przeglądając stronki o D 1,2,3. Nazywam się Jacek, mam 27 lat i pracuje aktualnie na stanowisku operatora sieci. Znalazłem na waszej stronie, w dziale - Ciekawostki z Diablo 1, artykuł o Holgerze, cheaterze z battle.netu o którym pisał redaktor starego, kiedyś najpopularniejszego miesięcznika o grach komputerowych SS ( Secret Service ). Pamiętam tamten numer SS. Pamiętam tamten artykuł i Holgera z SS, z czasów jak młuciłem ostro w D1 i jak na początku wierzyłem, że naprawdę ten Holger jest najlepszym graczem w Polsce. Było to 15 lat temu a pamiętam to tak dobrze, jakby to było max rok temu. Aż mi się łezka w oku zakroiła i twarz uśmiechnęła, jak wróciłem myślami do tamtych beztroskich czasów. Czułem niesamowitą potrzebę napisania tego posta. Pozdrawiam wszystkich miłośników Diablo i całą ekipę z tego forum.

Ps. Nigdy później po 1996-97 nie spotkałem się z grą która wywołałaby we mnie tyle niesamowitych emocji co stare kultowe Diablo 1.
dragonas
Skeleton
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2012, o 12:53

Re: Nietypowy temat

Postprzez Tiamath » 18 sty 2012, o 13:41

Witaj,

Holger oszukał i to bezczelnie. Redaktor SS opiewał go w same superlatywy, że do wszystkiego doszedł legalnie. Do tej pory pamietam screen z jego "Diablo Sword" ...

PS. Miło przeczytać tak osobiste wyznanie :)

Pozdrawiam
Tiamath
Devil Kin
 
Posty: 59
Dołączył(a): 18 sie 2010, o 17:47

Re: Nietypowy temat

Postprzez Kalais » 24 lut 2012, o 16:32

Hehe doskonale Cię rozumiem dragonas :)

Już chyba żadna gra taka nie będzie :P

A Holger to przez SS normalnie stał się sławny jak Krowi Poziom ;) Zupełnie niesłusznie zresztą, jakiś cheater lol ;/
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Nietypowy temat

Postprzez hastorpl » 10 wrz 2013, o 16:41

Kalais, a wolisz być sławny jako znany właściciel strony o d1 czy jako chamski cheater? Moim zdaniem on sławy nie zdobył (chyba jeśli mówimy o złej sławie), on dostał jedynie rozgłos i tyle. Tak samo jak z tym "groobo", który swoim (montażem) gameplay'em w 9 minut pokonał diablo. A z tego co słyszałem to na Polskim BN nikt nie widziałem całego "groobo" na kanale. Nawet w komentarzu na filmie Noktisa jak zaprezentował całą (sklejke) grę przechodzoną przez grooba pewien koleś napisał, cytuję: "a w ogole kim jest ten gosciu na scenie D1 ? Bo w przeciagu tych paru ladnych lat ktore jestem na scenie d1 przez diablo pol-1 (a wczesniej diablo retail pol-1) przewinelo sie pare ksyw ale o zadnym groobo nie slyszalem. Nie wiem co fajnego jest w popisywaniu sie swoim cheaterstwem..." A od razu powiem, że komentarz został napisany 4 lata temu (2009 rok).
hastorpl
Zombie
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 18:06
Lokalizacja: Polska


Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron