[ME mod] Maksymalna magia Dunadana

Dyskusje, pomoc i wszystko związane z:
- Diablo (klasyczne Diablo 1 oraz mody do Diablo I)
- Diablo Pre-Release Demo, Diablo Battle.Net Beta, Alpha (wczesne wersje)
- Diablo: Hellfire (oficjalny dodatek do Diablo)

[ME mod] Maksymalna magia Dunadana

Postprzez Dunedain » 21 kwi 2012, o 13:01

Cześć! Wróciłem po kilkumiesięcznej przerwie do gry w moda Middle Earth i ciekawi mnie czy w tym modzie Dunadan - mający 30 punktów bazowej magii - może po założeniu magicznych przedmiotów mieć 255 pkt. magii, co umożliwiłoby mu osiągnięcie maksymalnego poziomu wszystkich zaklęć. W tym modzie do 30 punktów bazowych można - w wersji średnio ostrożnej - dodać 40 pkt. z "amulet of Manwe", 40 z "ring of Manwe" i 70 z "the One Ring" (unikat wyrzucany tylko na poziomie Hell przez Morgotha) , następnie 3 x 20 z (przykładowo) "cap of sorcery", "mail of sorcery" i "sword of sorcery" i 12 pkt. z "shield of menel" lub nawet 20 z "shield of sorcery". Jeśli liczyć z "shield of + 20 sorcery", to otrzymujemy 260 pkt. magii, zaś z "shield of menel" - 252 pkt. Jak dotąd ani w klasycznym Diablo ani w tym modzie nie znalazłem ani hełmu, zbroi, miecza i tarczy z sufiksem "of wizardry", a co do tarczy to w klasycznym Diablo znalazłem tarczę "of +16 sorcery", ale nie wiem, czy w tym modzie też można taką znaleźć. Drugim sposobem na osiągnięcie przez woja tych 255 pkt. magii jest zdobycie 2 pierścieni "the One Ring" i ich jednoczesne założenie, ale nie wiem jak gra zareaguje na te same unikaty. Czy dobrze kalkuluję, czy nie pomyliłem się gdzieś?
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: [ME mod] Maksymalna magia Dunadana

Postprzez Tiamath » 25 kwi 2012, o 09:10

bez The One Ringów chyba nie
Tiamath
Devil Kin
 
Posty: 59
Dołączył(a): 18 sie 2010, o 17:47

Re: [ME mod] Maksymalna magia Dunadana

Postprzez Dunedain » 25 kwi 2012, o 18:49

Dzięki za odpowiedź
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25

Re: [ME mod] Maksymalna magia Dunadana

Postprzez Dunedain » 6 maja 2012, o 17:56

Zapomniałem zupełnie o Ringilu i mieczach z sufiksem "of the Valar" - Dunadan z takim mieczem lub Ringilem dodającym do wszystkich właściwości co najmniej 23 punkty potrzebuje tylko jednego "the One Ring" by mieć 255 punktów magii.
Dunedain
Ghoul
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:25


Powrót do Diablo - Dyskusja ogólna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron