komentarze z sondy ahahaha

Dział forum przynależący do serwisu http://warcraft2.kalais.net/ traktujący o grze WarCraft 2.

komentarze z sondy ahahaha

Postprzez Przeor-ME » 23 wrz 2010, o 17:40

lmao hahahaha przejrzalem comenty z sondy, padlem hahahaha

najlepsi są orkowie bojak odrywajo głowe to jest zaczadiste


siepacze to cipki wyglądają jak zgnite jajka a ludzie puszczą blizzarda do wszyscy orkowie padają jak muchy głosujccie na ludzi


ludzie to liga mistrzów a orkowie liga idiotów.


Siepacz RULEZZZZZZ ludzie to cipki footmani wyglądają jak konserwy a ryceże mają jakąś wade zgryzu=]. A o czarach to szkoda gadać co to niby ma być ten cały BLIZZARD mocz zeusa czy co aaa jak Ogr puści BLOODLUST(tm) to ludzie padają jak muchy WYPAS :-)


orcowie fajniej wyglądają ale w wlace są cięcy napszykład czar BIZARD i po paru orkach a orki co mają ożywienie trupa ale to potężny atak HAHAHA ORKOWIE TO Zasilinione pedały bo nawet w trujce nie mają babek.


Orgi są do d..y ślinią sie, bawią kamiennymi toporkami. A o trolach to nawet nie mówie dałny skończone rzucają kamieniami na patykach co za tumany!!! A ludzie to są pożądni prawdziwe czary pożądne miecze Pełna kulturka


Orki jako istoty śilniejsze są naj lepsze bo orki więcej myślą A ludzie to cioty bo bez orków by nie wpadli na statki


ORcowie lepsi maja ladniejsze twarze lepiej sie nimi gra i SIE NIESLINIA ... ludzie sa tepi i smierdza zupelnie nierozumiem czemu w grach takich jak neverwinter nights orcowie nieumieja normalnie muwic ... muwia tak "ja cie zabic jesli ty niepowiedziec ja


Orkowie są coolerscy jak moja teściowa po kolacji... (to dobrze) .....orkowie są naprawde spoko!!!! bo mają ładniejsze twarze...


leze i placze :lol:
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: komentarze z sondy ahahaha

Postprzez Rlyeh » 23 wrz 2010, o 20:10

To prowokacja?
My nie jesteśmy tacy głupi.
Chyba.
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: komentarze z sondy ahahaha

Postprzez Kalais » 23 wrz 2010, o 20:33

Ja to nie wiem, ale te komentarze poważnie tam są... I to na przestrzeni lat się nazbierały. Jak to czytałem przenosząc stronę na kalais.net (bo wcześniej nie zaglądałem tam przez parę lat) to spadłem z krzesła ze śmiechu. Polecam lekturę, jest tego więcej. o.O

http://warcraft2.kalais.net/versus.html (później zobacz wyniki, i zobacz komentarze). Dla mnie polewka na maksa i wolę się nie zastanawiać nad genezą tych wpisów. :D

edit:
lol przeczytałem od deski do deski, nie mogę, hahahahaha, czuje się totalnie wymóżdżony ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: komentarze z sondy ahahaha

Postprzez Noktis » 23 wrz 2010, o 22:05

Dobre XD
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: komentarze z sondy ahahaha

Postprzez UglukHa » 26 wrz 2010, o 09:02

Rlyeh napisał(a):To prowokacja?
My nie jesteśmy tacy głupi.
Chyba.

Chyba jednak jestesmy :x

Rzez wszystkie te wpisy, przyszlosc naszego narodu jest zagrozona :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21


Powrót do WarCraft 2 - Wieża Kalais'a



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron