troszkę tu pusto

Dyskusje dotyczące strony http://diablo.kalais.net/ oraz forum. Opinie i sugestie. Znalazłeś błąd na stronie lub forum? Napisz o tym tutaj.

troszkę tu pusto

Postprzez szalik050 » 20 lis 2013, o 00:57

Kurcze troszkę tu pusto wszystkie tematy prawie z przed kilku lat
szalik050
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 00:54

Re: troszkę tu pusto

Postprzez Kalais » 20 lis 2013, o 22:19

No niestety, mało ludzi gra w stare gry, a jeszcze mniej o nich rozmawia na forach ;)
W sumie wszystko na temat mechaniki zostało już powiedziane (chyba ;) ), a społeczność np. Diablo 1 to już w większości ludzie nie mający zbyt dużo czasu na granie, dzieci, praca, inne hobby itp. itd.

Ale ja tu regularnie zaglądam ;) D1 dla mnie zawsze będzie grą numer 1 :D
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: troszkę tu pusto

Postprzez ulaula1 » 27 lis 2013, o 16:13

Zgadzam się mało tu nas:(
ulaula1
Skeleton
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 16:03

Re: troszkę tu pusto

Postprzez Und3rTak3R » 21 mar 2015, o 01:12

Kalais, i chce Ci się szczerze jeszcze w to grać? Ja zawsze marzyłem, żeby wbić 50-level i wbiję z obowiązku, bo to było moje marzenie od lat, nigdy nie miałem cierpliwości, a teraz na raty jakoś daję radę. Ale poza tym co? Jedna sceneria (z Hellfire dwie, bo i krypta, ale trzeba mieć chęć sobie mapę skopiować, bo już na pewno nie zdobyć w ulu), bo przecież kto pójdzie gdzie indziej niż hell/hell, jeśli tam nie expi?, parę przedmiotów (praktycznie na pewnym etapie nie sposób znaleźć nic fajnego) i parę potworków (doznałem szoku, kiedy niedawno spotkałem Graywara the Slayera, tak się wyróżniał z tej monotonii).
Avatar użytkownika
Und3rTak3R
Skeleton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 05:09

Re: troszkę tu pusto

Postprzez Kalais » 21 mar 2015, o 17:05

Ostatnio praktycznie w nic nie gram, bo wszystko mnie strasznie szybko nudzi.

O dziwo coś mnie podkusiło na odpalenie D1 z miesiąc temu i trochę pograłem. Mechanika w sumie jest bardzo prosta, różnorodność czarów, taktyk, scenerii czy potworów mała. Ale jednak ta gra nadal coś w sobie ma. Grafika ma świetny styl i dzięki temu się broni pomimo koszmarnie niskiej rozdziałki.

Dla mnie D1 zawsze będzie niesamowitym tworem. I pewnie za jakiś czas znowu sobie odpalę i popykam trochę. :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: troszkę tu pusto

Postprzez Aragorth » 14 sty 2019, o 14:25

Ostatnio pojawił się news, że ktoś odtworzył kod źródłowy Diablo 1, więc to powinno znacznie ułatwić tworzenie fajnych modów do Diabełka :)
Avatar użytkownika
Aragorth
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 19:54


Powrót do Diablo - Biblioteka Kalais'a



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron