Quake Live

Witaj w Tawernie Wschodzącego Słońca. Tutaj porozmawiasz na dowolne tematy.

Quake Live

Postprzez Noktis » 19 sie 2010, o 14:03

Gra ktoś z was w Quake Live?

Grę ściąga się i uruchamia za pomocą wtyczki do przeglądarki internetowej. Jest następcą Quake III Arena (Q3A) (...) Quake Live został wydany jako darmowa wersja gry Quake III: Gold (Quake'a III oraz dodatku, Team Arena) dostępna jedynie poprzez przeglądarkę internetową. Najlepiej FireFox.

Dostępne tryby rozgrywki:

Duel: czyli wiadomo o co chodzi
Free For All (FFA): - Każdy na każdego
Team Deathmatch (Team DM, TDM): Czyli tak samo jak FFA tylko w drużynie. (pełno tam noobów nie umiejących w to grać)
Capture the Flag (CTF): Dwie drużyny zdobywające flagi przeciwnika. (również tam pełno noobów nie potrafiących w to grać)
Clan Arena (CA): Fajny tryb rozgrywki drużynowej. Na starcie mamy wszystko na full (wszystkie bronie pelne HP Armor itd) na mapie nie ma power-upów ( żadnych armorów, broni, HP itd) Gra składa się z rund. Gracz zabity w jednej rundzie czeka w trybie obserwatora do zakończenia rundy. Runde wygrywa ta drużyna która wyeliminuje graczy z przeciwnej drużyny. (chyba ze przekroczą limit czasu na rundę to wtedy jest runda remisowa)

Dodam jeszcze że gry są oznaczane według naszego skilla, ale to tak teoretycznie bow praktyce to różnie bywa ;D

Więcej info na stronie http://www.quakelive.com/
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Quake Live

Postprzez Nilavo » 19 sie 2010, o 16:09

Ja tam mam jakąś instalke na kompie z Qwakiem, zawsze jak uruchamiam to na necie mogę śmigać. Prościej, szybciej i mniejszy lag ;p
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Postprzez Noktis » 19 sie 2010, o 16:39

Jak czytam Twój post to mam wrażenie, że nigdy nie grałeś w Quake Live.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re:

Postprzez Nilavo » 19 sie 2010, o 16:47

Noktis napisał(a):Jak czytam Twój post to mam wrażenie, że nigdy nie grałeś w Quake Live.


To nie wrażenie :D bo nie grałem :mrgreen:
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: Quake Live

Postprzez mR_PaXtoN » 25 sie 2010, o 20:09

Zarejestrowałem się, rozegrałem mecz "Practice" po czym dostałem baty od paru stałych bywalców ;). Ogółem technicznie gra wykonana perfekcyjnie :) Jestem pod wrażeniem :).
Avatar użytkownika
mR_PaXtoN
Fallen One
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sie 2010, o 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Quake Live

Postprzez pawelkonrad » 18 gru 2010, o 21:48

Cześć.

Ja już jestem weteranem Quake Live - od sierpnia 2009 stanowi główną strzelaninkę na moim laptopie (wyparła z tego miejsca nawet COD 2 i 4)

Czemu jest doskonała? Stary, ale w lepszej szacie quake się nie nudzi. Warto tutaj dodać, że nie jest to tylko Quake 3 Arena, ale również Quake Team Arena - przez co mamy CA (nawiasem mówiąc mój ulubiony tryb).

Podałbym swój nick, ale jestem wyjątkowo agresywnym graczem (i w stylu gry, i w języku :) ) przez co mogę mieć tutaj kłopoty, bo już wielu zaszedłem za skórę.
pawelkonrad
Zombie
 
Posty: 13
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 19:01

Re: Quake Live

Postprzez GugusF » 20 kwi 2014, o 20:27

No to graulacje;p
GugusF
Skeleton
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 20:06


Powrót do Tawerna Ogdena - Offtopic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron