Dungeon Hunter 2 HD - świetna gra na oczekiwanie na Diablo 3

Witaj w Tawernie Wschodzącego Słońca. Tutaj porozmawiasz na dowolne tematy.

Dungeon Hunter 2 HD - świetna gra na oczekiwanie na Diablo 3

Postprzez Kalais » 16 paź 2011, o 12:26

Witajcie,
ręka w gipsie, brak dostępu do bety Diablo 3, siedzenie w chacie - wszystkie te rzeczy wymusiły na mnie ;) szukanie jakiejś ciekawej gry. I znalazłem!
Obrazek
Zwie się to Dungeon Hunter 2 HD i jest moim zdaniem czymś w rodzaju Diablo i Diablo 3 :)
Wkręciłem się od pierwszych chwil. Do wyboru, jak w naszym kochanym klasyku, 3 postaci do grania - Mag, Wojownik i Rogue. Menu i cały interfejs jest zrobiony prześwietnie.
Obrazek
Aha, zapomniałem zaznaczyć, że gra jest dostępna na Symbiana (ja gram na Nokia N8), iPhone/iPad i chyba na Androida. Steruje się postacią bardzo prosto, po prostu dotykasz ekranu tam gdzie chcesz iść. Można też używać wirtualnego pada, przeciągasz go w kierunku gdzie chcesz iść. Czary? Nic prostszego, bindujesz je na ekran i dotykiem aktywujesz.
Obrazek
Muzyka, grafika i dźwięki są naprawdę świetne, aż w szoku że to dzieje się na komórce. Bardzo klimatycznie zaprojektowany świat, kojarzy mi się trochę z Diablo 3. Gra waży około 300MB (instalka) i chyba 450MB po instalacji, co jest dość sporym rozmiarem imho. Ściągajcie przzez WiFi.
Obrazek
Obrazek
Fabuła jest naprawdę ciekawa i klimatyczna, występują nawet ciekawe Cutscenes. Jest masa NPC, dużo questów, głównych i pobocznych. Tony sprzętu, postać ma wiele slotów - buty rękawice, pas, pierścienie, zbroja, broń itd itp.
Obrazek
System skilli jest prosty i fajny w obsłudze. Ładujemy punkty w dany skill, i robi się mocniejszy, jest ich trochę do wyboru, i trzeba rozsądnie wybierać gdzie włożymy punkty. Na poziomie chyba 10 wybieramy specjalizację, od niej zależą następne skille których będziemy mogli się nauczyć.
Obrazek
Co ciekawe, podobnie jak w Diablo 1 jest tu Multiplayer! Też na 4 osoby, tylko tryb cooperative. Wspólne zabijanie potworów jest tak samo wciągające jak w D1 :) Ale polecam najpierw ukończyć Single Player, żeby dobrze poznać grę, i nie psuć sobie zabawy. Bo gracz hostujący może zmieniać szybko Akty i popsuć nam zabawę z odkrywania świata. Poza tym można szybko strasznie dolevelować w ten sposób. A należy zaznaczyć, że w multi i single gra się tą samą postacią. Tak więc po dopakowaniu się w multi, single robi się nudny, bo jest za łatwo. Ja zrobiłem 2 postaci, bo jedna mi się zablokowała w singlu, i tylko w multi mogę nią grać, heh, jakiś bug, utknąłem w ścianie :/ to na razie jedyny bug jaki widziałem. Ale już nowa z single jest silniejsza.

Nie wiem jak duża jest gra, gram chyba już 3 dni, i końca nie widać, odkryłem 2 z 5 Ferrys (takie wróżki z dodatkowym czarem) więc może jeszcze sporo do końca.

Ah, jest też cały system achivmentów i statystyk online.

Jedyny minus gry to brak losowości terenu jak w serii Diablo. Korytarze, lasy - wszystko wygląda zawsze tak samo. Jedyni przeciwnicy i dropy są losowe.

I to chyba tyle ode mnie.
Jeszcze oficjalny trailer i kilka moich screenów:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Dungeon Hunter 2 HD - świetna gra na oczekiwanie na Diab

Postprzez UglukHa » 17 paź 2011, o 13:15

Wyglada ciekawie, nie lubie grac na komorce, ale mnie zacheciles, sciagam :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Dungeon Hunter 2 HD - świetna gra na oczekiwanie na Diab

Postprzez UglukHa » 30 paź 2011, o 10:33

Nie wiem gdzie znalazles ta gre ale jest swietna. Spedzilem nad nia pare ladnych nocy grajac w lozku :D W pracy tez gralem :twisted:
Widac ze czerpali z Diablo 3 garsciami, niesamowity klimat i rozwalka super :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Dungeon Hunter 2 HD - świetna gra na oczekiwanie na Diab

Postprzez Kalais » 30 paź 2011, o 11:27

Hehe no mówiłem, że dobre :)

Już do 65 dobiłem magiem, takie d3 na komórkę :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram


Powrót do Tawerna Ogdena - Offtopic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron