Cataclysm Cinematic Intro

Witaj w Tawernie Wschodzącego Słońca. Tutaj porozmawiasz na dowolne tematy.

Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Kalais » 18 paź 2010, o 10:06

Nowa animacja od Blizzarda. Moim zdaniem świetna, choć nadal uważam za najlepsze te z WarCraft 3, no i oczywiście te klimatyczne z Diablo 1.
Tutaj klimat też jest niczego sobie, a technicznie to stu procentowa perfekcja imho. Na pewno trzeba obejrzeć!

I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Wuder » 18 paź 2010, o 20:05

Można śmiało powiedzieć WOW. Mam nadzieję że pośpieszą z filmem i już niedługo będziemy oglądać Warcraft: The Rise of the Lich King. Napewno pójdę do kina na ten film
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Kalais » 18 paź 2010, o 20:55

Ja tylko się boję, że film będzie merytorycznie na poziomie 12 latka ;(

Ale na pewno trafią się jakieś epickie momenty, też czekam z wielką niecierpliwością. Cinematici Blizza uwielbiam od zawsze, jedynie te z D2 jakoś nie trzymały poziomu ;( ehh to d2 ;P
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Wuder » 20 paź 2010, o 11:06

Jeśli chodzi o epickość to co tutaj dużo mówić. Jeden z moich ulubionych cinematików Blizza.

ps. Polska lokalizacja wymiata. Aktorzy byli bardzo dobrze dobrani. W wersji ang nie czuć tego klimatu, wszystko jest sztuczne.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Przeor-ME » 20 paź 2010, o 11:59

Kalais napisał(a):Nowa animacja od Blizzarda.

gniecie i niszczy! syto!

kiedy ten film blizzarda do kin ma wejsc. jest jakis release date?
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez UglukHa » 20 paź 2010, o 13:29

Jest genialny ten filmik z WoWa. Az mi sie zachcialo grac. A ten kosciol mi sie skojarzyl z Tristram z D1 :twisted:

Film WoW to jakos 2013 sie mowi, nawet nie zaczeli jeszcze zdjec. No wlasnie, bo to chyba bedzie film z aktorami, a nie takie cos jak filmik z warcraftow.
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Kalais » 20 paź 2010, o 14:47

Datę 2013 też słyszałem... A co filmu WoW to zawsze zakładałem, że to będzie animacja. Teraz w sumie jak szukałem info to jest mowa o jakiś aktorach. Ale to może tylko do podkładania głosów? Mam nadzieję...

Wuder napisał(a):ps. Polska lokalizacja wymiata. Aktorzy byli bardzo dobrze dobrani. W wersji ang nie czuć tego klimatu, wszystko jest sztuczne.

A z tym się nie zgodzę :D
Rzeczywiście dubbing w War3 to chyba najlepsze co w Polsce dotąd zrobiono w tej kwestii (z tych co słyszałem, nie gram i nie oglądam wszystkiego ofcoz), ale oryginał ma jeszcze lepszy klimat. Dla mnie PL jest taki trochę bajkowo/teatralny, a english tak naturalnie pasuje do tych animacji.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Wuder » 20 paź 2010, o 20:33

Kalais napisał(a):Datę 2013 też słyszałem... A co filmu WoW to zawsze zakładałem, że to będzie animacja. Teraz w sumie jak szukałem info to jest mowa o jakiś aktorach. Ale to może tylko do podkładania głosów? Mam nadzieję...

Wuder napisał(a):ps. Polska lokalizacja wymiata. Aktorzy byli bardzo dobrze dobrani. W wersji ang nie czuć tego klimatu, wszystko jest sztuczne.

A z tym się nie zgodzę :D
Rzeczywiście dubbing w War3 to chyba najlepsze co w Polsce dotąd zrobiono w tej kwestii (z tych co słyszałem, nie gram i nie oglądam wszystkiego ofcoz), ale oryginał ma jeszcze lepszy klimat. Dla mnie PL jest taki trochę bajkowo/teatralny, a english tak naturalnie pasuje do tych animacji.


Pamietam że jak zapowiadali film to data była wyznaczona na koniec 2009. Mam nadzieję że dopracują porządnie ten film. A co do polonizacji to ta bajkowa/teatralna polonizacja jakoś mi lepiej pasuje to scenerii i świata Warcrafta.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Aragorth » 24 paź 2010, o 13:09

i troszke z innej beczki bo o cinematicu cataclysmu, ale bardzo fajnie pokazuja i tlumacza jak stworzyli ten film





Avatar użytkownika
Aragorth
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 19:54

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Kalais » 25 paź 2010, o 08:35

Zapomniałeś o czwartej części ;)

Bardzo ciekawy materiał, niesamowite mają podejście do tych cinematików. Przemyślane w każdym calu. Nie dziwne, że są takie dopieszczone. Średnio każde intro do WoWa robili rok czasu. Rok pracy na 2-3 minuty filmu...

I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez UglukHa » 25 paź 2010, o 11:56

Rok na 2-3 minuty, czyli na film 100min potrzebuja 50 lat ;(
To już wiadomo czemu nigdy nie wypuscili bubla.

Nawet ta animacja z gry jest genialna. Nawet do tego jak sie przygotowali,te wszystkie rysunki i plany. Niesamowite!
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez Wuder » 25 paź 2010, o 12:01

Dlatego są mistrzami w tym co robią. A ich dzieła będą chwalone po wieki.
Ten pan chciał zająć się ekranizacją Warcrafta i Starcrafta ale na szczęście pogonili go gdzie pieprz rośnie.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: Cataclysm Cinematic Intro

Postprzez GugusF » 20 kwi 2014, o 20:27

Może i szczęscie;p
GugusF
Skeleton
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 20:06


Powrót do Tawerna Ogdena - Offtopic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron