Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Dział forum przynależący do serwisu http://warcraft2.kalais.net/ traktujący o grze WarCraft 2.

Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez Kalais » 7 lip 2010, o 12:46

Witam miłośników starego, ale nadal świetnego WarCraft 2!
WarCraft 2 - Wieża Kalais'a to prawdopodobnie najstarsza i nadal działająca strona o WarCraft 2. Założona 29 czerwca 2002 roku przez Kalaisa znajdowała się pod adresem war2.angrenost.org.

Nowy adres to http://warcraft2.kalais.net/.
Zostało też oddane do Waszej dyspozycji nowe forum, które właśnie przeglądacie.

Sama strona została uaktualniona o ciekawy zestaw tapet - concept artów z WarCraft2. Do obejrzenia pod adresem:
http://warcraft2.kalais.net/screen.html#tapety

Zostały też przywrócone wszystkie brakujące obrazki i pliki z downloadu, na starym hostingu gdzieś poginęły losowo wybrane pliki, teraz wszystko działa.

Jakbyście znaleźli jakieś błędy, piszcie tutaj.

Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się na forum i czytania strony,
Kalais
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez Negatsu » 23 sie 2010, o 10:29

Ladna stronka!
gralem w war2 lata temu, to byla gra.
And the Heavens shall tremble!
Negatsu
Scavenger
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 sie 2010, o 19:21

Re: Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez Rino » 23 lis 2010, o 03:59

Ah świetna strona trafiłem na nią bo gram w shakes.... ah Warcraft 2 wielki szacunek łezka się kręci grałem co prawda około 10 lat temu ale pamięta sie czasy kiedy mama wołała do wigilijnego stołu a ja jeszcze bez tchu ostatnie sekundy wykorzystywałem aby dokończyć misje, teraz to już nie te klimaty nie mówię że nowe produkty sa złe, dobre na swój sposób ale już nigdy nie będa to takie epickie potyczki jak w starych grach w których legenda jest warcraft 2, zrobiłem konto na forum żeby podziękować Kalaisowi za kawał świetnej roboty patrząc na głupie screeny budynków z wc2 robi sie miło a cała strona przypomniała mi czasy spedzone przed wc2 , pozdrawiam Kalaisa za przywrócenie mi wspomnień dawno już zakopanych w czeluściach umysłu :)
Rino
Skeleton
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 03:52

Re: Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez Magcred » 23 lis 2010, o 18:09

Warcraft 2 - jak go ściągnę to będzie chodził na multiplayer i battle.necie? Czy muszę kupić?
Żaden człowiek nie może przewodzić drugiemu, musimy być jednością.
Avatar użytkownika
Magcred
Hidden
 
Posty: 75
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 11:09

Re: Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez Kalais » 24 lis 2010, o 10:13

@Rino
dzięki :) Hehe, też pamiętam te czasy, klasyka :)

@Magcred
potrzebny cd-key, ale nikt i tak tam już nie gra, zajrzyj tutaj.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Nowy adres i nowe forum dla WarCraft 2 - Wieża Kalais'a.

Postprzez UglukHa » 25 lis 2010, o 12:48

Rino napisał(a):Ah świetna strona trafiłem na nią bo gram w shakes.... ah Warcraft 2 wielki szacunek łezka się kręci grałem co prawda około 10 lat temu ale pamięta sie czasy kiedy mama wołała do wigilijnego stołu a ja jeszcze bez tchu ostatnie sekundy wykorzystywałem aby dokończyć misje, teraz to już nie te klimaty nie mówię że nowe produkty sa złe, dobre na swój sposób ale już nigdy nie będa to takie epickie potyczki jak w starych grach w których legenda jest warcraft 2, zrobiłem konto na forum żeby podziękować Kalaisowi za kawał świetnej roboty patrząc na głupie screeny budynków z wc2 robi sie miło a cała strona przypomniała mi czasy spedzone przed wc2 , pozdrawiam Kalaisa za przywrócenie mi wspomnień dawno już zakopanych w czeluściach umysłu :)

haha z tym stolem wigilijnym to chyba kazdy z nas przezyl przy diablo, doom, war1, war2 czy innych starych grach :twisted:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21


Powrót do WarCraft 2 - Wieża Kalais'a



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron