Battle of the Immortals

Witaj w Tawernie Wschodzącego Słońca. Tutaj porozmawiasz na dowolne tematy.

Battle of the Immortals

Postprzez johny » 5 kwi 2011, o 10:40

siema,

polecam fanom gier diablo podobnych *Battle of the Immortals*
szybko się ściąga, jest pelno serverow, ciekawie się gra. Ja wybralem europejski server Aquarius.
Swietna gra. Może dac pojecie o tym, co bedzie w diablo 3.

google: Battle of the Immortals pl
polecam kazdemu fanowi diablo, wciagajace gowno.
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Kalais » 6 kwi 2011, o 11:41

Jeden post wystarczy, nie spamuj forum tym BoI :P Wydzieliłem Ci nowy temat na to.

Swoją drogą, razem z Aragorthem próbowaliśmy tego z tydzień, może 2 temu. Spędziliśmy 2 dni przy tym po kilka godzin. Moja opinia to generalnie nudy. Ciągle biegasz od npc do npc po questy, tłuczesz X mobów, ewentualnie je lootujesz. Wszędzie miliony kolorów, bałwanki, mikołaje, duże króliki i tego typu klimaty. Fajne są instancje, takie mroczne lochy, gdzie trochę to przypomina Diablo, bo idziesz i bijesz moby, a nie jak w większości świata, że sobie stoją tępo, zabijasz je, a one się respawnują.

Multum przedmiotów, trochę na początku nie wiadomo co lepiej nosić, ale można ogarnąć dosyć szybko.

Jeden screen mi się tylko uchował niestety, bo już skasowałem ten badziew ;P

Obrazek

Imho Torchlight lepszy jako zastępstwo na oczekiwanie na D3, ale nudzi się niestety dość szybko.

P.S. Mam klucze do closed beta Mythosa jakby ktoś chciał (z 6 mi zostało do rozdania). Jeszcze nie miałem czasu pograć, ale też z Arą będziemy testować niedługo.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Wuder » 8 kwi 2011, o 07:23

Kalais napisał(a):P.S. Mam klucze do closed beta Mythosa jakby ktoś chciał (z 6 mi zostało do rozdania). Jeszcze nie miałem czasu pograć, ale też z Arą będziemy testować niedługo.


Piszę się ;) będzie jak znalazł do przetestowania gdy skończę pisać pracę
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Kalais » 8 kwi 2011, o 09:27

poszedł w PW
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Magcred » 8 kwi 2011, o 17:03

Takie gry to ja pierdole.
Żaden człowiek nie może przewodzić drugiemu, musimy być jednością.
Avatar użytkownika
Magcred
Hidden
 
Posty: 75
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 11:09

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Noktis » 8 kwi 2011, o 21:24

Magcred mógłbyś napisać coś więcej? Ten Mythos to chyba nie aRPG tylko jakieś MMO. No i chyba darmowy.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Magcred » 9 kwi 2011, o 09:00

Noktis no dobra, napiszę więcej ;)

Ja za takimi grami nie przepadam, tym bardziej gdy ktoś piszę, że jest "diablopodobna"
Diablo to Hack and Slash a Battle of the Immortals to MMORPG.

Battle of the Immortals jest podobne do Silkroad'a w którego kiedyś grałem. Jak już napisał Kalais, takie gry są monotonne, bo jedyne co robisz to tłuczesz x mobów by nabić x poziom. Sens?

Jeżeli ktoś ma ochotę w to pograć to daje opis z encyklopedii:

Darmowa gra MMOcRPG osadzona w świecie fantasy Motenia. Tytuł w dużym stopniu skupia się na walkach pomiędzy graczami (PvP).

Battle of the Immortals to darmowa produkcja MMOcRPG przygotowana przez firmę Perfect World Entertainment, znaną m.in. z takich tytułów MMO jak Jade Dynasty czy Forsaken World. Akcja gry toczy się w świecie Motenia, w którym odnajdujemy zapożyczenia zarówno z mitologii dynastii Qin jak i nordyckiej.

Motenia od 300 lat tkwi w chaosie jaki przyniósł ze sobą ragnarok – zmierzch bogów. Bogini Przeznaczenia dzięki mocy wejrzenia w przyszłość zamierza poprowadzić śmiertelne rasy w czasy pokoju i stabilizacji. Niestety jej wizja ujawniła, że zbliża się kolejna era śmierci i zniszczenia, a stoi za nią człowiek określany mianem „Imperatora Smoków”.

Gracze zaczynając zabawę wybierają postać spośród dostępnych pięciu. Są to: Barzerker – używający dwóch broni do zadawania obrażeń fizycznych; Heretic – którego główny oręż stanowi magia używana zarówno do wzmocnienia obrony postaci jak i zadawania średnich obrażeń; Champion – skupiony głównie na ogromnych zdolnościach defensywnych, kosztem słabszego ataku; Magus – zadający ogromne obrażenia przy użyciu magii ale słaby w defensywie oraz Slayer – którego silną stroną jest zdolność dostrzegania słabych punktów przeciwnika i wykonywanie ciosów krytycznych.

Gra oferuje zaawansowany tryb PvP z uwzględnieniem statystyk walk, systemem rankingów i dynamiczną rozgrywką. Podobnie wygląda system PvE, który pozwala na walkę graczy o prawo zabicia bossa w danej lokacji. Dodatkowo gildie mogą konkurować ze sobą o dostęp do specjalnych wyzwań w tzw. próbach czasowych PvE, gdzie o zwycięstwie decyduje szybkość zabicia bossa czy ukończenia danej lokacji. Tryb PvP został również rozszerzony o bitwy terytorialne, w których gracze biorą udział w walkach o dostęp do rzadkich reliktów, surowców i dóbr naturalnych.

Wszystko to w grafice 2.5D, w kolorowym, żywym otoczeniu z dynamicznymi efektami walki przypominającej typowe produkcje Hack and Slash. Gracze mają dostęp do różnorodnych wierzchowców oraz szerokiego wyboru pupili (petów). Na uwagę zasługują zestawy zbroi, które wraz z rozwojem postaci, zmieniają się i rosną. W rozgrywce pomaga rozbudowany tryb wspierania zadań, do minimum ograniczający konieczność uważnego wczytywania się w treść zadań. Z ciekawostek warto wspomnieć o systemie zodiaku, który wzmacnia postać w zależności od daty urodzenia.


BTW, ja gram teraz w Diablo 2, jeżeli d1 wam się znudziło to poleciłbym tą grę. Pzdr.
Żaden człowiek nie może przewodzić drugiemu, musimy być jednością.
Avatar użytkownika
Magcred
Hidden
 
Posty: 75
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 11:09

Re: Battle of the Immortals

Postprzez Noktis » 9 kwi 2011, o 10:27

Ja myślałem, że ty wcześniej pisałeś o Mythosie.

Hack and Slash to nazwa wymyślona przez jakiś kinder graczy. Diablo to Action RPG.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: Battle of the Immortals

Postprzez johny » 12 kwi 2011, o 02:20

Z kumplami gram w battle of the immortals i jest rozbudowany system wojen i pvp, nawet pk na niektorych pvp zones mozna robic, nie wiem dlaczego ci sie znudzila. Sa rozne lokacje, spedalone i mroczne, kazdy tam cos znajdzie dla siebie. Duzo klanow, pk, eventy codziennie.

A te kolorki i bawłanki na niektórych lokacjach, to dzięki temu wiecej dziewczyn gra w ta gre. Ja nie lubie takich kolorow, ale gra ma wiecej plusow, niz minusow w ogolnym rozrachunku. Wiec polecam sprobowac. Screeny nie oddadza tego, co sie samemu zobaczy.
johny
Ghoul
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 08:13


Powrót do Tawerna Ogdena - Offtopic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron