Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2 - opinie

Dział forum przynależący do serwisu http://torchlight2.kalais.net/ traktujący o nadchodzącej wielkimi krokami grze Torchlight 2.

Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2 - opinie

Postprzez Kalais » 26 sie 2010, o 17:01

Witam!
Dziś powołałem do życia następną stronę z serii kalais.net. Tym razem o Torchlight 2. Mam nadzieję, że gra będzie warta poświęcenia mojego czasu, jedynka była niezła, mam nadzieję, że Runic Games wyciągną wnioski i poprawią słabe elementy pierwowzoru.

W końcu to goście, którzy lata temu robili Diablo 1 i mają na pewno wielkie możliwości. Mają nawet człowieka zwącego się Matt Uelmen. A kto to?

Jak zapewne wiecie, człowiek który stworzył ponadczasowy i genialny soundtrack do Diablo 1! Już w TL1 soundtrack był naprawdę dobry, czekam z niecierpliwością na dwójkę.

Tymczasem zapraszam do zwiedzania nowej strony, powoli będzie się tam pojawiać nowe info o nadchodzącej grze.

Adres to: http://torchlight2.kalais.net/

Pozdrawiam,
Kalais

P.S. Stronę rekordowo zrobiłem w 2 dni, od jakiegoś czasu myślałem, czy się nie zająć tym tematem. Wykorzystałem "wnętrzności" Biblioteki, kilka godzin w wordzie przy pisaniu tekstów, kilka godzin w notepad++ przy php i css oraz kilka godzin w photoshopie i tak oto powstała nowa strona. Mam wrażenie, że efekt jest bardzo dobry, jak na tak krótki czas działania. ^^

Strona jest zintegrowana system użytkowników z diablo.kalais.net, więc wystarczy raz się zalogować na tym forum, na stronie o Diablo lub o Torchlight i od razu jest się zalogowanemu wszędzie. :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2

Postprzez Przeor-ME » 26 sie 2010, o 18:45

you are geek haha
swietna robota!
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2

Postprzez UglukHa » 26 sie 2010, o 22:36

Niezle. Strona tak minimalistycznie wyglada i w klimacie Torcha. 8-)
Gratulacje, ze rozwiazales problem integracji z forum na roznych subdomenach! :twisted:
Jeszcze dorob jakis skin forum dla Torcha :mrgreen:
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21

Re: Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2 - opinie

Postprzez Kalais » 1 wrz 2010, o 13:34

Zmieniłem top forum dla tl2, nie ma sensu robić całego oddzielnego skina chyba, ten jest w porządku imho :)
I tak najważniejsza jest treść. :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: Jaskinia Kalais'a - Nowy serwis o Torchlight 2 - opinie

Postprzez Noktis » 18 wrz 2010, o 11:31

Zmień nazwę serwisu na "Nora Kalais'a" będzie bardziej pr0 :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32


Powrót do Torchlight II - Jaskinia Kalais'a



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron