[Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Forum dla zaprzyjaźnionej strony DiabloDay - http://diabloday.pl/ - która jest legendarnym serwisem opisującym wydarzenia z Battle.netu Diablo 1.

[Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Kalais » 27 wrz 2010, o 10:18

Wywaliłem to z komentarzy na BK, bo tam nie jest miejsce na takie rzeczy.

Quercus (gość) | 26-09-2010 | 22:36 napisał(a):SPISEK !!!! na DiabloDay, żeby mnie wykluczyć wjebali bana, choć później zgłaszałem że będę grał :[
cytat z DD

" 24 września 2010 o 11:40

btw Rlyeh dopisz mnie do tego turnieju Quercus 50 lvl wojownik… za dużo się rzekło żeby teraz zrezygnować ^^ chyba, że nie zdążę się wyrobić z ustawieniem systemu bo mam mały problem z diablo =/ to wtedy dam wcześniej znać, na razie to wygląda przyzwoicie wiec moge grać"

Więc wygląda na to, że betonowi baronowie z DiabloDajki potrzęśli portkami i się wystraszyli... Cały ten turniej to jedna wielka ściema co widać gołym okiem, w poprzedniej edycji Buriego załatwili teraz mnie. A tak sie nabijali z tych z LE i CTA. A sami kurwa to samo robią... HAŃBA POLSKIEGO RETAILA,WSTYD I KOMPROMITACJA !!!!
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Noktis » 27 wrz 2010, o 11:04

Quercus... na onecie na ciebie czekają.
A tak sie nabijali z tych z LE i CTA
Przecież ci z LE i CTA to ci sami :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Nilavo » 27 wrz 2010, o 12:23

A umiesz czytać ze zrozumieniem ???
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Model » 27 wrz 2010, o 13:11

ze Ci sie chce tyle fastow zakladac...
zachowujesz sie jak sie zachowujesz, to nikt Cie nie traktuje powaznie i sie dziwisz? do tego bluzgasz wszystkich i zasmiecasz komenty, to sie dziwisz, ze filtr na Ciebie poszedl?
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Nilavo » 27 wrz 2010, o 14:19

Dobra, dobra ^^ przyznaj się kreci ryjku że cie strach obleciał i nie pisz takich głupot... Poza tym, dlaczego dopiero teraz, nie wcześniej? DiabloDay i cały ten retail spadł na zbity pysk i sięgnął dna, robicie dokładnie to samo co "koledzy" z LE w ich turnieju CTA o.0 Jestem jaki jestem i się nie zmienię, chciałem dać wam szanse byście mogli mnie ubić i basta. A tak to widać co się dzieje. Merlin się wycofał bo był tam właśnie po to by się do mnie dorwać, nie mam mnie, nie gra :P Z całego tego składu na DiabloCup 2 są 3 osoby co by mogły i pewnie by wygrały ze mną. Ale ty M0delku nie zaliczasz się do nich, bo jesteś zwykłym lamerem i zawsze tak będzie. Tak samo Jogi "wujek dobra rada", "miszcz BNetu"... Pierdolić to potrafi a jak przychodzi co do czego to nie gra... Najlepiej zbierzcie się w kupie w te 15 (ilu was tam jest) i se grajcie miedzy sobą tak w kółko nie dopuszczając nikogo z zewnątrz... A jeszcze lepiej będzie jak se kompy kablem połączycie i wypierdolicie z pol-1 na lan, bo to co teraz się dzieje przechodzi wszystko... To nie ja tu się ośmieszam, bo odkąd pamiętam was besztam właśnie za to kurestwo jakiego Ty i reszta "betonowych baronów" z DiabloDajki się dopuszczacie... Co wam daje takie prawo do wszystkiego? Staż na pol-1? Ty m0delku i reszta, zabiliście to co w diablo było jedna z najważniejszych rzeczy, czyli wolność i swoboda i gra dla przyjemności... Okopaliście sie na tym pol-1 zalewając "betonem", że tu kurwa nawet młot pneumatyczny nie pomoże co dopiero kilof.... A co do besztania, to zwykle a nawet zawsze to jestem prowokowany przez takich ciołków i hipokrytów jak Ty, to co mam siedzieć na dupie ??? Kurwa zabawni, ZAWSZE ALE TO ZAWSZE jak będzie okazja to cie spierdolę i zmieszam z błotem za to kurestwo jakiego Ty i reszta dopuściliście się wobec OB, było kilka powodów dla których rozjebałem ten klan, ale najważniejszym to było mieć czyste sumienie w gnojeniu was przy każdej możliwej okazji ... DiabloDajki z DiabloSrajki bawcie sie sami w DajboKupie
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Model » 27 wrz 2010, o 15:12

To sie nadaje na bash'a;d. Szkoda mi forum Kalaisa, wiec nie bede komentowal Twoich bzdur:), a turniej organizuje Etesis, ktory tez nie gra w d1 od kilku lat, wiec zaloz ksiege skarg i zazalen na onecie i moze ktos bedzie chcial Cie sluchac:)
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Noktis » 27 wrz 2010, o 15:38

Quercus jak ci się chce...
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Nilavo » 27 wrz 2010, o 15:57

m0del@ Ciebie to trzeba zalać betonem, bo jak się Cie pogrzebie w ziemi, to jak na kreta przystało się wygrzebiesz...
Noktis@ nie chce mi się, ale ktoś musi mówić głośno o machlojkach DiabloDajek !!!

Rlyeh i spółka z zoo, wyciągnijcie dłonie przed siebie i popatrzcie na nie... tak kurwa właśnie się będę patrzył wam na ręce i przyglądał temu co robicie :evil:
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Kalais » 27 wrz 2010, o 16:21

Model napisał(a):Szkoda mi forum Kalaisa

Hehe, spoko, możecie tu rozmawiać na ten temat, byle mi się nie przenosić do komentarzy i innych wątków z takimi dyskusjami.

@ Nilavo/Quercus/johny
Ograniczać proszę wulgaryzmy w miarę możliwości :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Rlyeh » 27 wrz 2010, o 16:29

ps.: wulgaryzmy powinny zostać w tym tekście, czynią go przystępniejszym (dla niektórych). No ale upierać się nie będę.


SPISEK !!!! na DiabloDay, żeby mnie wykluczyć wjebali bana, choć później zgłaszałem że będę grał :[
cytat z DD

Na samym wstępie zaznaczam że przeczytałem tylko to, na resztę szkoda mi czasu.

No istotnie, jakieś komentarze wylądowały ostatnio w spamie. Ale że jestem małpą, tak jak i reszta pol-1, nie chciało mi się nawet tam zaglądać żeby sprawdzić wtf. Nad niektórymi rzeczami nie warto się pochylać, jeśli lądują w śmieciach.
Jeżeli Twoje IQ jest wyższe niż 65, pewnie zrozumiałeś przesłanie. Jeśli nie, przykro mi.
Mi faza na udowadnianie że jestem A albo B dawno minęła, dlatego też

mam centralnie wyjebane na to, co sobie myślisz, jak to interpretujesz oraz co wypisujesz tu na forum czy gdziekolwiek indziej. Rozumiesz? Wyjebane. Wisi mi to. Wiszą mi Twoje teorie spiskowe, dziecinne teksty, fochy, wątki do całego świata, fasty (ty, a w realu nie przebierasz się za dziewczynkę przypadkiem? Nie odpowiadaj), Twoje "bo taki był plan" itd. itp. Przyznaję Ci rację, jesteś pierdolnięty.

Wypełzłeś w 2009 z ch... wie jakiej dziury i od tamtej pory wozisz się jakbyś był panem świata (na DD od początku 2010). Otóż nie jesteś. Na Pol-1 jest wielu bardziej wartościowych graczy od Ciebie. Mam wymienić? Wymienię: wszyscy inni. Wszyscy inni, rozumiesz? Trochę pokory, robaku.

A co do rzeczonej sprawy, czyli "jestem zajebisty i mnie zbanowali żebym nie mógł grać, to spisek".

Kolej rzeczy wyglądała następująco:
1) zgłosiłeś się,
2) zostałeś dopisany do listy,
3) wypisałeś się.

I to jest w komentarzach. W tym momencie kończy się Twoja przygoda z tą edycją - później chciałeś jeszcze dopisywać fasty, to też jest w komentarzach. Sory, o co Ci chodzi? Co to kurwa jest, przedszkole "kocha nie kocha"? Aha, i nie zapominaj że grasz już w tym turnieju... takie są konsekwencje słów pisanych bez zastanowienia.

Abyśmy się dobrze zrozumieli - dla mnie ta gra i jej otoczka jest już zupełnie czym innym niż była parę lat temu, a definitywnie czym innym niż jest dla Ciebie. Dla mnie jest relaksem. Samo klikanie, chociaż rzadko już gram, jak i inne rzeczy z tym związane. Rozmijanie się naszych stanowisk polega w dużej mierze na tym że Ty myślisz że jesteś lepszy i że Tobie się należy, podczas gdy ja wiem że nie jestem lepszy. Dlatego nie licz na to, że będę się spinał forsując swój punkt widzenia. Albo to przyjmij do wiadomości, albo nie.

To była moja pierwsza i ostatnia wypowiedź w tej sprawie, straciłem dla Ciebie zbyt wiele czasu, którego nikt mi nie zwróci. I mi go żal. Gdyby to był ktoś inny, nie byłoby mi żal. Ale na szacunek trzeba zapracować.

Naturalnie możesz zapisać się na następną edycję, turniej jest otwarty.
Rlyeh
Moderator DiabloDay
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 16:35

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Noktis » 27 wrz 2010, o 17:38

@ Nilavo/Quercus/johny...
zapomniałeś dodać jeszcze JąderMan :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Nilavo » 27 wrz 2010, o 21:53

z kulturą...

Rlyeh, gdzie twoje DiabloDay i twoi paziowie (poza Noktisem bo ten miał/ma swoje Awake) byli jak retail* przechodził kryzys? Pamiętam tylko stare diablo1.pl, gdzie też newsy pojawiały się od święta bo nie było o czym pisać. Nie było was i było spoko, każdy sobie grał i było pięknie. Ale oczywiście pewnym krecim ryjkom to się nie spodobało i zaczęło się. Czyżbyście pozazdrościli nam iście sportowej formy? Nie! Odpowiedź jest prosta i zarazem kuje po oczach. Zazdrość. Bo wy wypaleńcy jesteście jak stare wilki wyjące do księżyca, którzy chcą sobie jeszcze podupcyć a już nie mogą. Wiec organizowane są turnieje co kilka miesięcy, na coraz to bardziej pojebanych zasadach. Nie będę przytaczał bo szkoda klawiatury, ale ciekawe jaką kolejną hybrydą mnie zaskoczycie? Najbardziej boli mnie to, że jak się DD re-aktywowało wszystko to, co zaczęło się po powstaniu OB zaczęło się sypać, przez hipokrytów z Tobą na czele. A miejscami było już spoko i na kanale dochodziło do przeszło 20 osób. Było z kim grać, z kim pogadać, pośmiać, a nawet wypić do monitora. I teraz idź bystrzaku i wejdź na Pol-1, zobacz ilu siedzi! Gdzie się to wszystko podziało? Odkąd schedę przejęło DD, zaczęło się pierdolić i oto są efekty! Turniej miedzy-betonowy zwany DiabloCup, co to za nazwa? Jakieś mistrzostwa Polski? Czy co to jest? Gdzie są gracze co grali od 2009 do 2010? Niema! Bo zaraz jakieś łajzy co to się szczycą jakimś ch... klanem i trochę większym stażem, zaczęli się panoszyć jak młode wilki w stadzie owiec, zniechęcając do dalszej gry. Wiem bo ze mną było tak samo, tylko ja obróciłem to wszystko w drugą stronę, i teraz ja będę się panoszył, bluzgał, zniechęcał, czuł się lepszy i pozwalał sobie na wszystko! Tak jak wcześniej napisałem, wyciągnij dłonie i popatrz na nie...tak właśnie się będę Tobie i całej reszcie z DD patrzył na ręce i na to co robicie na reailu. Cokolwiek znajdę nie tak jak powinno być, posypią się komentarze na wszystkich stronach o tematyce Diablo i nie tylko (na Onecie też Noktis ^^). W końcu, dojdzie do tego że zostaniecie sami w te 15-20 osób na pustym kanale, i będziecie sobie nawzajem newsy pisać. Piszesz mi o IQ a sam masz kiepsko niskie, skoro nie dostrzegasz tego, co cały czas chcę Ci przekazać. Na koniec powiem to co nam zawsze kapitan w wojsku mówił "Nie tędy droga, nie tędy droga Panowie".

...i bez

Skoro ty mości Rlyeh i reszta przydupasów z osłem m0delem, przewodzącym stadu ślepych kretów, uważacie mnie za idiotę to ok. Z definicji troll Quercus, tak się składa 2011 moim rokiem się zapowiada. Reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu. Zrobię wam borutę i nie pozwolę DDajkom przeżyć. A ty Rlyeh z DD w dorobku, nabierz trochę pokory, bo zginiesz na początku. Spytasz mnie o argumenty? Wczytaj się uważnie, właśnie po to ten tekst, by ośmieszyć Cie...ty błaźnie. Chcesz czy nie to za kilka miesięcy będzie do projektu dostęp. Chcesz to se rozkminiaj, na kompie mam coraz większy postęp. I każdy chwyci klimat, nawet taki m0del co jest osłem. Kontrowersyjny Quercus? Zgadza się! Innego wyjścia nie ma, ja rozwieje Ci wątpliwości, a ty sobie nawijaj na DDajkach o retailu i całej tej ułomności. Baron kurwa się znalazł i mnie poucza, o ja pierdole. To co teraz? Może mam wywiesić białą flagę i ogłosić kapitulacje? Te śmieszne nie przemyślane podrywy pol-1, robione przez Ciebie i całą świtę durnych debili wołają o pomstę do nieba i rzut granatem. Piszesz, że to nie przedszkole, więc się pytam. To co to kurwa jest? Zgraja masturbujących się mułów przed monitorem, podniecających się tym co im DD zaoferuje. Nie mówię o wszystkich, bo są i w miarę normalni kolesie, jak Arr, Zak, Gamar, Bless czy nawet Noktis. Co mnie nie wkurwiają i ja będę wkurwiał ich (nooo z Noktisem się podroczę troszkę czasami ^^ ale tylko dlatego że jest w porządku). Najbardziej mnie rozpierdala to, że chcesz wkręcić wszystkim że fasty zgłaszałem do turnieju. Poza Eilein co robiłem sobie jaja, nic nie zgłaszałem, więc nie pierdul głupot i uporządkuj swoje DD. I coś na koniec.


Fałszywcu, parszywcu, kondomie w końcu ćpunie. Jesteś z DiabloDajek kurwo, zwykłym durniem, rozumiesz ? Gówno sobą prezentujesz pseudoredaktorze. I nie dasz rady tego unieść, Rlyeh z DiabloDajki równa się dureń.


p.s Kalais@ nie wyrzucaj drugiej części za bluzgi, niech potrzęsie trochę Rlyehem :S
p.s 2 Noktis@ ja Ci dam kurwa JąderMan :mrgreen: :mrgreen:
...reprezentant spamu lub jak wolisz, książę żalu...
Avatar użytkownika
Nilavo
Plague Eater
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 sie 2010, o 10:04

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Noktis » 28 wrz 2010, o 11:32

Jak ci się chciało...
p.s 2 Noktis@ ja Ci dam kurwa JąderMan
No dobra niech ci będzie - BezJąderMan
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Etesis-BD » 30 wrz 2010, o 17:09

@Quercus: napisałeś długi tekst, którego nie jestem w stanie zrozumieć.

Co za róznica który polski serwis o Diablo ma wieksza ogladalnosc? Co za roznica jak sie nazywa turniej? Co za roznica kto w nim gra?

Gdzie sie podziali gracze z 2009? Nie wiem i w sumie kogo to obchodzi? Fajnie by było jakby grali, jeszcze fajniej jakby grali gracze z 2003, ale... skoro nie ma takiej mozliwosci to cieszmy sie chociaz tym co jest.

Ciezko mi zrozumieć, co zarzucasz Rlyehowi? Bez turnieju BN swiecil pustkami, z turniejem bywa po 8-10 osób.
A czym jest ten turniej? Niczym innym, niż ostatnio LMS, RiH, wczesniej Arena... itp.
Etesis-BD
Skeleton
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 11:33

Re: [Przeniesione] Spisek na DiabloDay... (autor: Quercus)

Postprzez Model » 1 paź 2010, o 18:34

Napisze raz, chociaz obawiam sie, ze roznieci to flame war'a, a jak nie zrozumiesz, to niestety nie poradze nic na Twoja glupote.
Po pierwsze roisz sobie jakies z dupy wziete historie, rozpierdalasz wszystkim zabawe, rozbijasz nowe klany i zyjesz radocha z tworzenia kolejnych fastow.
Betonowych lordow to masz na Diablo LE i Fresh Meat, kolko wzajemnej adoracji, ktore zyje radocha z nabijania 15-tej z rzedu postaci na 50lvl, a jak ktos jest lepszy, to foch.

Turniej na debilnych zasadach? OMG, zasady takie same jak na kazdym innym turnieju/wojnie, gdzie tu hybrydy widzisz?

OB to rozjebales Ty. Scena jest martwa od 2004-2005roku, miala kilka zrywow, typu ReX czy LMS/RIH, ale nie dlatego, ze kilka nowych osob postanowilo sie pobawic w diablo i poklikac przez 2miesiace, tylko dlatego, ze Devil rzucil 200zl na turniej i chcial reaktywowac klan i cala machina zwana "spoleczosc", rzucila reszcie temat, to sie ludzie zwalili, zeby potrenowac i zgarnac 2 stowki i jeszcze kilka innych rzeczy, ktorych nie jestes swiadomy, wiec stul pysk i przestan pierdolic farmazony. Gdzie sie podziali ludzie? Poszli dalej, bo dla wiekszosci Diablo to rozrywka (pyknac jakiegos duelca, popierdolic na kanale), a nie cale zycie, a takich niedzielnych graczy co pograli miesiac-dwa, nawet pozakladali klany i przepadli bylo od cholery i nie dlatego, ze srodowisko ich blokowalo, tylko dlatego, ze im sie gra znudzila/poszli dalej.

Nilavo napisał(a):Dobra, dobra ^^ przyznaj się kreci ryjku że cie strach obleciał i nie pisz takich głupot... Z całego tego składu na DiabloCup 2 są 3 osoby co by mogły i pewnie by wygrały ze mną. Ale ty M0delku nie zaliczasz się do nich, bo jesteś zwykłym lamerem i zawsze tak będzie.


rotfl i mowi to czlowiek, za ktorego w wojnie z przecietnym klanem gral ktos inny;p, idz sie ogarnij czlowieczku i znajdz sobie innego idola, bo moj fan klub do mnie wydzwania ciagle, zebym zabral Ci legitymacje.
Na bn jest/bylo kilka osob, ktore mnie moga zjesc, ale Ty sie do nich wybitnie nie zaliczasz;], miales kilka okazji, z zadnej nie skorzystales (nie licze sytuacji gdzie pod fastem grasz w 2v2 a ja biegam z lukiem i sie wyglupiam;p), wiec wpelznil pod ten kamien, z ktorego wypelzles i tam zostan.

My sie bawimy zajebiscie, bo nie gramy w diablo juz od kilku lat, za to Ty masz pretensje do nas, ze nie chcemy sie z Toba bawic w "zgadnij, ktorym fastem jestem i ktory nowy klan chce rozjebac" hipokryto (w ogole wiesz co to slowo znaczy?).

Tak wiec baw sie dalej sam ze soba, tylko nie zdziw sie jak po jakims czasie nie bedziesz mial juz sie GDZIE bawic, bo z kazdej piaskownicy Cie wypierdola. Wolnosc i swobode zabijasz sam.

Masz paczka na pocieszenie.
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Następna strona

Powrót do DiabloDay - Kronika Polskiego BN-Retail



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron