nowe przedmioty do Diablo ;)

Miejsce na ciekawe, śmieszne lub dziwne filmy, screenshoty oraz dźwięki z Diablo.

nowe przedmioty do Diablo ;)

Postprzez alabama » 7 paź 2010, o 17:44

hej!

może to trochę za mało na osobny temat na forum i oddzielny post u mnie na blogu, ale jeśli chcielibyście rzucić okiem na "nowy" przedmiot do Diablo, który narysowałem jakiś rok temu, wklejam link:

http://s90sblog.blogspot.com/2010/10/ar ... ot-do.html

no wiem, kaszkiet średnio tam pasuje, sam już nie pamiętam dlaczego akurat on. . . :)

w temacie wrzucajcie swoje propozycje, jeśli podzielacie moje zainteresowania i zdarzyło się wam wyprodukować własne przedmioty do Diablo. jakakolwiek krytyka i uwagi także mile widziane.

swojego czasu próbowałem zmusić grę, żeby "przyjęła" ten przedmiot, niestety -- bez efektu (link JAK próbowałem w poście).

pozdrawiam!

ps: podlinkowałem tam do Twojej strony, Kalais, mam nadzieję, że mogłem to zrobić bez wcześniejszego porozumienia.
bieżące postacie:
NieMaPanKutasa2 (SOR)
AlaNeWaliMuPaly (WAR)
Avatar użytkownika
alabama
Skeleton
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 13:47

Re: nowe przedmioty do Diablo ;)

Postprzez Noktis » 7 paź 2010, o 19:52

Ja już to gdzieś widziałem.
w temacie wrzucajcie swoje propozycje, jeśli podzielacie moje zainteresowania i zdarzyło się wam wyprodukować własne przedmioty do Diablo. jakakolwiek krytyka i uwagi także mile widziane.
Ja w Awake mam pelerynę Supermana :D
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: nowe przedmioty do Diablo ;)

Postprzez Kalais » 8 paź 2010, o 12:41

Hehe, spoko ta czapka, gratz.

Ja nigdy na poważnie nie robiłem przedmiotów, kiedyś w paint'cie wkleiłem haszysz i jointa do screenów inventory. Gdzieś to jest na BK ;)

p.s. Jasne że możesz linkować do BK
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: nowe przedmioty do Diablo ;)

Postprzez Przeor-ME » 11 paź 2010, o 21:49

pro!
graficznie jak item z diablo, tylko klimat jak z osiedla, czapka z daszkiem ze sluchawkami ;)
Avatar użytkownika
Przeor-ME
Acid Beast
 
Posty: 126
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 12:44

Re: nowe przedmioty do Diablo ;)

Postprzez UglukHa » 14 paź 2010, o 08:16

alabama napisał(a):no wiem, kaszkiet średnio tam pasuje, sam już nie pamiętam dlaczego akurat on. . . :)

:lol: ale trzeba przyznac ze wyglada jak z Diablo, gj
Death and Decay -_-'
Avatar użytkownika
UglukHa
Winged Demon
 
Posty: 168
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 10:21


Powrót do Zbiory Horadrimów - Multimedia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron