BlizzCon 2010 - temat ogólny

Archiwalne dyskusje o Diablo 3 z czasów, gdy niecierpliwie czekaliśmy na D3.

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 23 paź 2010, o 11:21

Już o tym mówili na panelu, chcieli zrobić jedną postać, która będzie sexi ;) Tak w klasycznym tego słowa znaczeniu, bo niektórym może się też podobać np. Barbarianka ;)

Nie wiem czy oglądałeś gameplay, ale tam tych szpilek i tak nie widać, żeś się uczepił. Dla mnie to spoko wygląda, pasuje do designu mrocznej, chłodnej suczi ;) Jak byłem młody i głupi to mnie takie jarały ;)

Obejrzałem na spokojnie teraz całe 20 minut gameplaya, i powiem że bardzo mi się podoba. Nowe scenerie są świetne, jest sporo mroku, klimatycznie. Ta scena z duszami i gilotyną, mmmm, niezły klimat. Puściłem sobie do oglądania muzykę z D3 i fajnie się to komponuje.
Demon Hunter w gameplayu troche inaczej wygląda niż w trailerze, kojarzy mi się trochę z laską-rangerem z Torchlight.

Na końcu wrzucili trochę areny. Wreszcie magini wygląda super, dwuręczny staff i fajny armor set :) A na panelach pokazali świetne czary. Wcześniej byłem zawiedziony trochę magiem... Sama arena też się super prezentuje.

Ogólnie gameplay daje nadzieję na naprawdę ciekawą grę. Ja się nie mogę doczekać. :)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Noktis » 23 paź 2010, o 12:10

Gameplay jeszcze nie ogladalem, najlepiej to zagrac w bete i wtedy dac ocene. Zreszta zobaczymy... beta pewnie bedzie za kilka miesięcy.

Edit
Widac ze wzorowali sie na quake ;)
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez rpjan » 23 paź 2010, o 13:15

To kiedy mam brać roczny bezpłatny urlop? :D
rpjan
Scavenger
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sie 2010, o 08:54

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 23 paź 2010, o 13:56

rpjan napisał(a):To kiedy mam brać roczny bezpłatny urlop? :D

Ja stawiam na wakacje 2011, lub trochę po, max za rok równo. Akurat hardcore granie przez parę miesięcy/lat (lol), a później odwyk na plaży w ciepłym kraju, małolatki (mam nadzieję, że nasze żony/narzeczone/dziewczyny nie czytają tego tematu ;) ) i dużo alkoholu i innych ciekawych substancji :D I powrót do normalnego życia będzie ciężki.

Albo D3 okaże się słabe i się znudzi po tygodniu :D Nigdy nic nie wiadomo...
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Noktis » 23 paź 2010, o 15:19

Oficjalne polskie nazwy postaci to barbarzyńca, szaman, czarodziej, mnich i łowca demonów. Z tym czarodziejem to trochę bym się nie zgodził, zresztą oprócz barba żadna klasa miała się nie powtórzyć, wiec chyba tłumacz jest nie na czasie.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 23 paź 2010, o 15:33

Co to za różnica ;) Wiadomo ze PL będzie ssało, jak zawsze. Nigdy się nie da dobrze wszystkiego przetłumaczyć. Ja tam będę grał w english version. Na pewno też przetłumaczą wszystkie nazwy przedmiotów i postaci, co już w ogóle woła o pomstę do nieba lolz

Z drugiej strony rozumiem, że nie każdy miał ciśnienie, żeby uczyć się języków, wtedy jest skazany na PL, lub na naukę ;)
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Noktis » 23 paź 2010, o 17:04

No jest różnica bo czarodziej to sorcerer a socerer juz byl w d1 natomisat czarodziejka byla w d2, a żadna klasa miała sie nie powtórzyć w d3, no oczywiście można tu wine zwalic na kwestie językową, w sumie mogli przetlumaczyc go jako czarnoksiężnik bo generalnie wizard to wlasnie czarnoksiężnik. Mozemy się cieszyć że nie prztlumaczyli go jako zaklinacza :D

Błędy w tłumaczeniu przedmiotów w d2 wynikały z systemu w jaki sposób były zrobione wersje językowe (w d1 zadnego systemu nie bylo, wiec tlumaczenie tego jest jeszcze gorsze XD) dlatego pozniej wychodziły takie dziwactwa jak "pełzająca część twarzy" :D

Będąc przy d2 to dodam jeszcze ze wydaje mi sie iz gra ma dosyć istotny błąd przy tłumaczeniu nazwy Sisters of the Sightless Eye, tłumacze uznali ze to "Siostry niewidzącego oka" a moim zdaniem powinno być "Siostry niewidocznego oka".

btw
Ten gameplay troche kolorowy jak na gre typu diablo.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Model » 23 paź 2010, o 20:37

warlock to czarnoksieznik. Jak ogladalem trailer i zobaczylem tego demon huntera, to normalnie z LoLem mi sie skojarzylo+polaczenie z WoWem o_O. Znaczy ja ogladalem jakies fragmenty na gamecornerze;p i te areny co niby pokazali, to nic nie pokazali, jakis fragment, 2 klocki stoja i sie kilka osob bije i???
Model
Plague Eater
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 16:11

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Aragorth » 24 paź 2010, o 03:16

Crafting Sanctuary







Avatar użytkownika
Aragorth
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 19:54

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Aragorth » 24 paź 2010, o 09:00

Q&A Panel

Part 1 nie dziala bo filmik byl za dlugi czy cos takiego, przynajmniej taki blad wywala youtube ;/







Ostatnio edytowano 25 paź 2010, o 09:11 przez Kalais, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Podmieniłem filmiki na działające
Avatar użytkownika
Aragorth
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 19:54

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Phell » 24 paź 2010, o 14:37

Tak na spokojnie sobie przejrzałem jeszcze raz to całe info o D3...i stwierdzam, że aż tak zła ta gra nie będzie :) w sumie to nie mogę się doczekać :D Diablo to Diablo :D grzechem byłoby nie kupić tej gry :)
"I'm sorry... did I break your concentration???"
Avatar użytkownika
Phell
Zombie
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 paź 2010, o 17:35

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Wuder » 24 paź 2010, o 15:58

Już się doczekać niemożna. Już widzę jaką rzeźnię robimy na arenie ;) Pewnie zagram tą nieznaną klasą. Ostatnią klasą wg mnie mógłby by być hero podobny do paladyna walczący w bliskim i średnim kontakcie.
Avatar użytkownika
Wuder
Fallen One
 
Posty: 46
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 16:30
Lokalizacja: Przemków

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Aragorth » 24 paź 2010, o 18:25

nie ma juz nieznanych klas przeciez :) Demon Hunter byl ostatnia i mamy juz komplet :)
ja jestem juz prawie pewny ze gram DH :)
Avatar użytkownika
Aragorth
Plague Eater
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 19:54

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Noktis » 24 paź 2010, o 18:56

Nieznane sa tylko te z dodatku.
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Diablo 1 Mod - The Awakening
Avatar użytkownika
Noktis
Death Wing
 
Posty: 201
Dołączył(a): 15 sie 2010, o 20:32

Re: BlizzCon 2010 - temat ogólny

Postprzez Kalais » 24 paź 2010, o 19:59

Good job z wrzuceniem filmów. Ja dopiero wróciłem do domu i już wiem co będę robił przez następne godziny. Postaram się coś napisać jeśli coś było ciekawego we wczorajszych panelach z BlizzConu.
I barely escaped from ....... the Butcher...!
Diablo | Diablo 3 Exp | Diablo 3 Gem Calculator | Torchlight 2 | Shakes & Fidget | WarCraft 2 | Knight Online
Avatar użytkownika
Kalais
Właściciel Biblioteki
 
Posty: 595
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 01:56
Lokalizacja: Tristram

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diablo 3 (stare zapowiedzi, Blizzcony, arty, Beta)



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron