1. Diablo 3 Exp Timer - do czego to służy?

Diablo 3 Exp Timer to bardzo prosty, ale mający wielkie możliwości kalkulator poziomów mistrzowskich (Paragon). Wybierz swój poziom, wpisz punkty doświadczenia i kliknij "Zapisz!". Zacznij hardcorowo expić ;) i po jakimś czasie wróć na tą stronę, zaktualizuj punkty doświadczenia i ponownie kliknij "Zapisz!". Zobaczysz tabelkę ze swoimi statystykami takimi jak czas który Ci pozostał do następnego poziomu, ilość expa robionego w godzinę i wiele innych informacji!

2. Diablo 3 Exp Timer - jak tego używać?

Krok 1 - Wybierz swój Poziom Mistrzowski (Paragon)

Wybierz swój Poziom Mistrzowski (Paragon) z Diablo 3. Jeżeli masz "czysty" poziom 60, czyli bez Paragonu, wybierz 00.

Wybierz swój Poziom Mistrzowski (Paragon)

Krok 2 - Wpisz punkty doświadczenia

Sprawdź w grze swoje punkty doświadczenia i wpisz je na stronie.

Wpisz punkty doświadczenia

Krok 3 - Naciśnij "Zapisz!"

Kliknij przycisk "Zapisz!".

Naciśnij Zapisz!

Krok 4 - Graj w Diablo 3 i wróć do Kroku 2 i tak w kółko...

Graj cały czas w Diablo 3 i od czasu do czasu wciśnij ALT-TAB, aby wrócić na stronę i wpisać nowe punkty doświadczenia. Już po drugim wpisie będziesz widział tabelkę z użytecznymi informacjami o Twoich postępach w grze.

Graj w Diablo 3!

3. Dodatkowe porady dla Diablo 3 Exp Timer

1. Zrób to szybciej!

Żeby usprawnić wpisywanie expa możesz zostawić 000 na końcu. Dla przykładu zamiast wpisywać 150,746,132 wpisz 150,746,000. Nie zrobi to wielkiej różnicy w kalkulacjach, a ułatwi wpisywanie, ponieważ 000 już tam jest wpisane "z automatu".

2. Zdobycie poziomu, czyli level up

Gdy zdobędziesz nowy poziom, nie musisz go zmieniać na stronie, zresztą to i tak jest niemożliwe. Po prostu wpisz nowe punkty doświadczenia i kalkulator sam załapie, że wskoczyłeś na wyższy poziom, ponieważ liczba punktów doświadczenia się zmniejszyła.

Play Diablo 3!