język: polski
english: coming soon

Informacje dla zaawansowanych

Poziomy trudności w single player

Zazwyczaj każdy gracz zaczyna swoją przygodę z Diablo od trybu Singleplayer. I bardzo dobrze, jest wiele przedmiotów i questów których nie uświadczymy w trybie dla wielu graczy. Jednak gry już przejdziemy grę parę razy zaczyna czegoś brakować. Granie tym samym bohaterem drugi raz jest zbyt łatwe. Brakuje wyższych poziomów trudności dla zaawansowanych postaci.

Otóż mam dobrą nowinę. Znane z trybu Multiplayer poziomy trudności Nightmare i Hell są również dostępne w trybie dla jednego gracza. Trzeba tylko znać pewien trik...

Poziom trudności

Aby w Single Player zagrać na Nightmare lub Hell wystartuj w dowolnym MultiPlayerze grę na poziomie trudności w który chcesz grać w Single Player, następnie wróć do głównego menu i wystartuj grę w Single Player. Teraz wszystkie potwory są już podpompowane i mają "troszkę" więcej Hit Points / Armor Class itd. Oczywiście jest to błąd, więc nie wyświetli się menu wyboru poziomu trudności, po prostu gra automatycznie wystartuje się na tym samym poziomie co w Multi Player.

Niestety poziom trudności nie zapisuje się, za każdym razem trzeba wykonywać całą operację od nowa. Warto jeszcze zaznaczyć, że do uruchomienia gry w trybie Multi Player na poziomach trudności Nightmare i Hell należy posiadać postać (oczywiście multiplayerową) na minimum, odpowiednio, 20 i 30 poziomie doświadczenia. A skoro już trzeba posiadać tą postać, to może warto w ogóle zacząć granie w tryb Multiplayer. Nawet jeśli gracie sami, myślę że jest to ciekawa opcja. Poza tym gdybyście w przyszłości zaczęli grać w sieci lokalnej, czy na battle.net, będziecie już mieli postać i nie będziecie musieli grać od początku.

Ok, ok, już mówię jak grać samemu w trybie MultiPlayer. Otóż wybieramy opcję Multi Player\Direct Cable Connection, następnie wybieramy, lub tworzymy nowego bohatera, i wybieramy Create Game i poziom trudności i już. Życzę udanej, i obfitującej w potężne przedmioty i wysokie poziomy, zabawy.

Inne działy z sekcji "Informacje dla zaawansowanych"

· Unikat - Civerb's Cudgel
· Life stealing
· Przenoszenie postaci
· Nielegalne przedmioty
· Patche