język: polski
english: coming soon

Diablo 1 Fansite - Biblioteka Kalais’a

Komentarze

Kalkulatory dla Diablo 3

12 maja 2013

Miałem kiedyś plan rozszerzyć Bibliotekę o dział z Diablo 3, i rozpracować wszystko, tak jak to zrobiłem z Diablo 1. Zaniechałem tego pomysłu z kilku powodów - sporo stron już jest w sieci, i to całkiem nieźle rozbudowanych, D3 nie wciągnęło mnie aż tak jak D1, no i czas, którego zawsze brakuje.

Jednak zrobiłem trochę ciekawych narzędzi do D3, wszystkie są dostępne na mojej mini-stronie o Diablo 3, która jest wpięta w domenę diablo.kalais.net. Co dokładnie można tam znaleźć?

  • Diablo 3 Exp Counter
    Kalkulator poziomów mistrzowskich Paragon. Można w nim sprawdzić ile expa robimy na godzinę, ile czasu zostało nam do następnego poziomu i parę innych statystyk.
  • Diablo 3 - Kalkulator Klejnotów
    Narzędzie dla Nieskazitelnych Sześcianów, dzięki niemu można sprawdzić jakie klejnoty zrobimy z posiadanych gemów i ile będziemy potrzebować do tego złota, Ksiąg Tajemnic czy Demonicznych Esencji.
  • Diablo 3 - Kalkulator opłat aukcyjnych
    Narzędzie do obliczania opłat transakcyjnych oraz cen z Domów Aukcyjnych. Możesz tu sprawdzić jakie zapłacisz prowizje przy sprzedaży przedmiotów oraz jakie ustawić ceny, aby otrzymać konkretną sumę.

Jest tam też parę działów typowo informacyjnych, które mogą się Wam przydać, jeśli gracie w trójkę.

I to chyba na tyle. A jak tam, w ogóle są tu jacyś fani nieśmiertelnego Diablo 1, którzy cisną w D3? Ja chyba jestem wyjątkiem, i wbrew wszechobecnej w internecie krytyce, muszę przyznać, że całkiem fajnie się gra, szczególnie podobają mi się zmiany z 1.0.8. Trójka mnie wciągnęła, oczywiście ma się nijak do jedynki, ale dwójkę bije totalnie na głowę i jest ogromnym krokiem do przodu. Jest sporo niedociągnięć, jak PvP, czy słabe momenty w fabule, ale ogólnie jest bardzo ok.


Komentowanie dla niezalogowynych zostało zablokowane. Logowanie i rejestracja - kliknij tutaj.


Nazwa użytkownika i hasło są takie same dla całego serwisu. Oznacza to, że działają tutaj Twoje dane do logowania z forum. Jeżeli nie masz jeszcze konta to zarejestruj się tutaj.

Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie:


Diablo Fansite - Strona główna Subskrypcja nowości RSS Odwiedź forum dyskusyjne

Ostatnie tematy na forum dyskusyjnym

· troszkę tu pusto
· Stary wywiad z Maxem Schaeferem prezentującym Diablo 1
· Film fabularny - WarCraft (2016)
· Lazarus staff
· Awake Mod


Ostatnio komentowane nowości

· Diablo Fansite - Biblioteka Kalais'a - wraca do życia
· Diablo - Biblioteka Kalais'a kończy dzisiaj 10 lat!
· Nowe artykuły o Diablo oraz forum
· Kalkulatory dla Diablo 3
· Konkurs z okazji 10 lat istnienia Biblioteki - Wyniki!